Популярний в Україні теле- і радіоведучий, герой одного з сезонів найромантичнішого проекту на каналі "СТБ" "Холостяк", люблячий чоловік і майбутній тато Микита Добринін записав нове відео. Він здався разом з вагітною дружиною Дашею Квітковою на відпочинку в Єгипті.

Відповідне відео Микита Добринін розмістив у розділі Stories на своїй сторінці в Instagram.

Не так давно український ведучий разом зі своєю дружиною Дашею, яку він вибрав у фіналі шоу "Холостяк", літали на Мальдіви. Там вони поділилися радісною новиною з усіма фанатами, розповівши про те, що в їхній родині очікується поповнення.

По приїзду до Києва вони почали займатися різними справами, готуватися до народження малюка і дізнаватися стать майбутньої дитини. Але через недовгий проміжок часу Микита і Даша знову захотіли відпочити закордоном, тому вони разом з друзями полетіли в Єгипет.

Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

Ведучий поділився відео, яке він зняв вже в іншій країні, і показав, як вони відпочивають. Микита знімав себе, а також вагітну Дашу і друзів, які йшли позаду нього.

Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

"Нарешті виходжу в ефір з першими сторіз. Ось там Дашка з книжкою вже йде, читає про вагітність поради Комаровського. Відчуваю себе, як на дівич-вечорі, хоча я - не єдиний хлопець у цій поїздці. Неначе охоронець цієї прекрасної групи", - сказав Микита на камеру.

Нагадаємо, що український ведучий Микита Добринін написав цілий пост з теплими словами для Даші Квіткової.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий радіоведучий Микита Добринін розповів про діагностику для організму.

Також портал "Українці" писав, що теле- і радіоведучий Микита Добринін показав, як вони з Дашею Квітковою провели День закоханих.