Популярна українська актриса, чарівна телезірка, зірка серіалу "Кріпосна", колишня "Холостячка" Ксенія Мішина зачарувала публіку відеолентою в своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показала свій дорогий автомобіль і звернулася до фанатів.

Відповідну публікацію Ксенія Мішина розмістила в своєму акаунті в Instagram в розділі Stories.

Сторіз Ксенії Мішиної
Сторіз Ксенії Мішиної

Знаменита українська актриса показала аудиторії свій шикарний автомобіль. Вона зверталася в автосервіс, щоб залагодити деякі нюанси. Якщо звернути увагу, то можна без сумнівів сказати, що це - неймовірно дорогий автомобіль марки "Jaguar".

Варто відзначити, що седанів даної марки у всьому світі всього 300 штук. І українська актриса володіє одним з таких рідкісних екземплярів.

Сторіз Ксенії Мішиної
Сторіз Ксенії Мішиної

"Охх, нарешті я зустрілася зі своїм малятком. Ви подивіться, яка вона у мене красива, блискуча, справжня, прям карета для принцеси. Хлопців, за вашою порадою знайшла ось таку ось детеллінг студію «Sirs», дуже вам вдячна. Хлопці привели в повний порядок мою красуню, вона стала ще більш чудовою, ніж була, і я прям щаслива. Боже, подивіться, яка вона у мене блискуча. До речі, салончик мені теж привели в повний порядок", - звернулася до українців Ксенія Мішина.

Сторіз Ксенії Мішиної
Сторіз Ксенії Мішиної

Нагадаємо, що популярна Ксенія Мішина показала фанатам Відверті кадри на пляжі з коханим.

Також портал "Українці" писав, що популярна українська актриса Ксенія Мішина показала українцям свій шикарний відпочинок в колі улюблених людей.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Українська телезірка Ксенія Мішина показала публіці голі груди.