Відомий в Україні ведучий на радіостанції і на телебаченні, екс-герой шоу "Холостяк", люблячий чоловік і майбутній тато Микита Добринін написав звернення для хлопців. Популярний ведучий розповів про страхи, які, насправді, не варто переживань.

Відповідну публікацію Микита Добринін оприлюднив у своєму профілі в Instagram.

Ведучий поділився знімок з Єгипту, куди він нещодавно відправився з вагітною Дашею Квітковою. Він заліз в зарості в Білій кофті і вирішив написати цілий величезний пост для всіх хлопців. Він розповів про страхи, через які не варто переживати.

Фото Микити Добриніна
Фото Микити Добриніна

"Цей пост вирішив написати для хлопців👊 🏽. Про страхи, які насправді не варті наших переживань. Вважається, що невпевненість в собі більше властива дівчатам. Насправді ж вони просто говорять про це більш відкрито. У нас хлопців теж є купа комплексів і страхів. Зібрав кілька головних:📎ти боїшся, що не будеш достатньо заробляти. У кожної людини своє поняття достатнього доходу. Комусь просто хочеться жити, не влазячи в борги, дозволяючи собі харчуватися якісними продуктами і їздити відпочивати раз на рік. Комусь потрібно більше-новий айфон, все колекція Гуччі і поїздки в Майамі. Тому, знайомлячись або хоча б вступаючи у відносини, ви повинні обговорити очікування і фінансовий добробут один одного", - написав Микита у своїй публікації.

Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

Він пояснив, що не потрібно боятися бути гірше колишніх і не варто соромитися свого зростання. Також Микита підкреслив, що не потрібно боятися проявляти свої почуття, слабкість і емоції. А якщо у кого-то є проблеми з волоссям, то це ніяк не вплине на увагу з боку жінок.

"📎Ти боїшся, що виглядаєш непривабливо. Якщо ти починаєш переживати про це-займися собою. Запишися в спортзал, сходи до Барбера, обнови гардероб. Але все ж пам'ятай: головне - це впевненість у собі", - написав також Микита.

Нагадаємо, що український ведучий Микита Добринін розповів, як він готується до 8 березня.

Як раніше повідомляв портал "Українці", ведучий Микита Добринін розповів, як вони з Дашею Квітковою дізналися стать майбутньої дитини.

Також портал "Українці" писав, що відомий радіоведучий Микита Добринін показав відео з відпочинку на Мальдівах.