Відома українська артистка, колишня учасниця музичного проекту "Голос Країни", учасниця "Жіночого кварталу" Віра Кекелія порадувала публіку відеороликом у своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показалася в незвичайному вигляді на дозвіллі.

Відповідну публікацію Віра Кекелія розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Фото Віри Кекелії
Фото Віри Кекелії

Відома співачка - дуже чарівна жінка. Раніше вона була в жіночому колективі "А. Р. М. і.Я.", де співала в дружному колективі. Якось Віра поділилася тим, що вона дуже щаслива, що полягала в цьому колективі, так як там була дуже дружна атмосфера.

Крім цього, Віра отримала безцінний досвід у сфері шоу-бізнесу.

У своїй публікації співачка постала перед публікою в непередбачуваному вигляді - чорна хустка на голові, що нагадує паранджу, і повністю чорний одяг. Вона лежить у ванній і співає прямо в душ.

"Чи то Французька, чи то Італійська😂 головне, що душа співає;) прийняла #lipsyncbattle_challenge від @lennykravets ! Дуже скоро нове шоу @lipsyncbattle_ua 🎤І до речі👇🏼👇🏼👇🏼АТАНСЬОН❗️❗️❗️26-27 лютого🥳 Концерти🥳@zhenskiykvartal_official 💃🏼Жовтневий Палац🏛Чекаємо всіх💜 насмеемся від душі😂Відео @marta_adamchuk 📸#веракекелия #женскийквартал", - підписала відеоролик популярна українська артистка.

Фото Віри Кекелії
Фото Віри Кекелії

Нагадаємо, що чарівна артистка Віра Кекелія показала граціозні вигини без верхнього одягу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна артистка Віра Кекелія поділилася корисними звичками.

Також портал "Українці" писав, що талановита виконавиця Віра Кекелія показала свою фотосесію.