Відомий український співак і талановитий ведучий, а також відеоблогер, член журі та зірковий тренер на гумористичному телепроекті "Ліга сміху" Володимир Дантес анонсував зйомки нового кліпу. Він поскаржився на брак сну і втому, а також на помилку, яку вони допустили.

Відповідне відео Володимир Дантес розмітив у розділі Stories на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що у творчому "багажі" українського співака не так вже й багато пісень. Через це його частенько висміюють в різних телешоу, а сам Володимир теж не проти посміятися над собою. Але нещодавно артист пообіцяв, що до кінця березня він запише і випустить нову пісню.

Фото Володимира Дантеса
Фото Володимира Дантеса

Судячи з усього, український артист стримує свою обіцянку, оскільки мова вже пішла про новий кліп. У процесі Володимир вирішив записати відео, на якому він розповів про нестачу сну і страшної втоми. Також артист підкреслив, що вони захотіли заощадити і зняти кліп вдома, але вийшло дорожче.

Скріншот зі сторінки Володимира Дантеса в Instagram
Скріншот зі сторінки Володимира Дантеса в Instagram

На відео Володимир Дантес сидить в зеленій курточці і зеленій кепці з цікавим принтом. Поруч з ним ходить його друг, який допомагає йому знімати кліп.

Скріншот зі сторінки Володимира Дантеса в Instagram
Скріншот зі сторінки Володимира Дантеса в Instagram

"Якщо ви за останні три дні спали 8 годин, то саме час зняти кліп. У мене око тупо вже по-моєму випадає... І одне і друге... Але буде, сподіваюся, круто. А ще ми з Льонею вирішили заощадити і зняти кліп в будинку, і це ніх*ра недешево", - поскаржився Вова, показавши на камеру свого товариша.

Нагадаємо, що український співак Володимир Дантес стурбований ситуацією з новою хворобою в Гвінеї.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий артист і ведучий Володимир Дантес показав танець Наді Дорофєєвої.

Також портал "Українці" писав, що ведучий і талановитий співак Володимир Дантес показав милий знімок з Надею Дорофєєвою.