Популярна українська телезірка, актриса, колишня "Холостячка" Ксенія Мішина розмістила публікацію в соціальній мережі. Вона постала перед публікою в одному купальнику на відпочинку і звернулася до українців з цікавими словами.

Відповідну публікацію Ксенія Мішина оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Фото Ксенії Мішиної
Фото Ксенії Мішиної

"Що значить зробила себе сама? А як бути з усіма тими відбитками, які залишилися на нас, наших життях від інших. Від усіх тих, хто попадався на нашому шляху. Хтось радив, хтось вірив у нас і підтримував. Хтось не вірив і сміявся і тим самим загартував наше бажання стати ще краще. Як же всі ті люди, які колись вчили нас, написали книги, які змінили нас, як всі ті особистості, які надихнули нас своїм шляхом?", - підписала публікацію українська актриса.

Крім цього, Ксенія написала про те, що вона сама не справлялася зі своїми проблемами, що завжди хтось був поруч.

"Так, я багато разів опинялася наодинці з обставинами, коли потрібно було бути сильною і самостійною. Але й тисячі разів поруч були інші люди, які в тій чи іншій формі залишили свої відбитки на мені, моєму успіху, моїй кар'єрі, а хтось і шрами на моєму серці", -продовжила телезірка.

Фото Ксенії Мішиної
Фото Ксенії Мішиної

Численні фоловери української знаменитості моментально відреагували на пост актриси і ставили чимало своїх відгуків під знімками.

"Арнольд Шварцнеггер дійсно гідний, щоб його мови цитувати і перекладати👏", "Купальник зовсім не прикрашає.", "І у мене один, навіщо потім морочити голову!!!! Який же одягнути???", "Ксенія у вас, що один купальник?)) Де фото в інших купальниках?)))", - пишуть Коментарі фоловери Ксенії.

Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram
Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram

Нагадаємо, що українська актриса Ксенія Мішина отримала порцію критики на свою адресу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", телезірка Ксенія Мішина показала голі груди в соціальній мережі.

Також портал "Українці" писав, що знаменита Ксенія Мішина показала фанатам свій шикарний відпочинок в теплих краях.