Популярна українська телеведуча, талановита актриса, колишня ведуча танцювального проекту "Танцюють всі" Лілія Ребрик зачарувала публіку шикарним знімком в соціальній мережі. Вона показалася разом зі своєю дочкою і звернулася до фанатів.

Відповідну публікацію Лілія Ребрик оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Якщо середа - то маленька п’ятниця, то вівторок - то маленький четвер, який наближає нас до вихідних 🤣?! Хоча в актора і ведучого дні вихідними не вираховуються, адже ми можемо працювати від ранку й до світанку у неділю і відсипатися посеред тижня (якщо, звісно, нема ефірів «Ранку з Україною» 😌). Але тим не менше - відчуття, що вихідні все ближче, дають більше сил для натхненної роботи 😉 Енергійного всім вівторка! Хай на все сьогодні вистачить сил! #ліліяребрик #лилияребрик Look @onebyoneua 💖 Фото @elenponomaryova #мамаідоця #настилі", - прокоментувала пост телезірка.

Фото Лілії Ребрик
Фото Лілії Ребрик

Численні фоловери лілії не змогли залишити без уваги зворушливий знімок своєї улюблениці і залишили багато відгуків під публікацією зірки.

"Дівчата,ви просто чудові !!!🔥 ", "Це просто мама і донечка, королева і принцеса", " Ніби забули ще спідницю ..., якось так😲", " Прочистили доріжку від льоду, нехай висихає) від такий день! Чекаємо весни!",- залишають коментарі підписники талановитої актриси.

Коментарі на Лілії Ребрик в Instagram
Коментарі на Лілії Ребрик в Instagram

Нагадаємо, що російський артист Валерій Меладзе показав фанатам свій сольний концерт в Дубаях.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чарівна Лілія Ребрик звернулася до українців.

Також портал "Українці" писав, що українська телеведуча Лілія Ребрик показала аудиторії свої тренування.