Актор студії "Квартал 95", шоумен Євген Кошовий приєднався до флешмобу "Леся Українка 150«, розповівши вірш великої української поетеси» на крилах пісень «або" Contra spem spero!».

Євген Кошовий
Євген Кошовий

Відіоролик Кошовий опублікував у своєму Instagram.

"Леся Українка - наш справжній культурний скарб, який об'єднує українців з кожного куточка світу", - підписав відео Євген Кошовий.

Як ми писали раніше, Євген Кошовий перетворився на точну копію продюсера Потапа

Євген Кошовий неймовірно талановитий, харизматичний і дуже популярний комік, ведучий і актор. Але крім цього, Євген, спільно з Оленою Кравець, Юрієм Карповим та іншими, також займається організацією, підготовкою і зйомками таких телепередач як «Вечірній Квартал», «Розсміши коміка», «Вечірній Київ» та ін.

Фото Євгена Кошового
Фото Євгена Кошового

На сьогоднішній день Євген Кошовий успішно поєднує роботу актора, ведучого, коміка і суворого судді на конкурсах гумористів. Його жарти змушують не те, щоб сміятися - вони змушують плакати від сміху. Але іноді Євген і сам плаче від сміху.

Ліга сміху

З Потапом вони ведуть гумористичне шоу"Ліга сміху". Ліга сміху-українське телевізійне гумористичне шоу, телевізійні гумористичні ігри, в яких команди різних колективів (навчальних закладів, вузів, підприємств, міст і т. д.) змагаються в гумористичних відповідях на поставлені запитання, імпровізаціях на задані теми, розігруванні заздалегідь заготовлених сцен і т. д.

сторіз Євгена Кошового
сторіз Євгена Кошового

Гумористичне шоу стартувало на екранах телеглядачів в 2015 році. Його виробництвом займалася українська студія" Квартал 95", а ведучим став тодішній комік і актор Володимир Зеленський.