Актор Валерій Ніколаєв почав зніматися в кіно ще в дитинстві, але по-справжньому популярним став після того, як знявся в серіалі «День народження Буржуя» в 1999 році.

Після цього Ніколаєву стали надходити все більш цікаві пропозиції від режисерів.

У Ніколаєва було кілька серйозних романів, проте після того, як він розлучився зі співачкою Тетяною Овсиенко через п'ять років відносин, актор впав у депресію, важко переживаючи розставання з коханою. Стан артиста лише погіршився, коли Ніколаєв втратив батька.

Валерій Ніколаєв
Валерій Ніколаєв

В цей же час кар'єра актора пішла на спад, його перестали кликати в кіно. Втративши батька і кохану жінку, Валерій Ніколаєв почав випивати і згодом страждав від алкогольної залежності, передає Infox.

У лютому 2016 року артист сів за кермо, будучи в стані алкогольного сп'яніння, і потрапив в аварію. Миколаїв збив жінку, не надав їй допомогу і зник з місця ДТП.

Валерій Ніколаєв
Валерій Ніколаєв

У підсумку Ніколаєву світило десять років в'язниці. На суді Валерій поводився розв'язно і всіма способами погіршував своє становище. Влітку 2016 року скандально відомий актор опублікував в мережі відеозвернення, в якому попросив у всіх вибачення і визнав свою провину. Він зміг уникнути в'язниці і почав лікуватися від алкогольної залежності. Сам Ніколаєв вважає, що впоратися з депресією і залежністю йому допомогла дружина Ельміра.

Валерій Ніколаєв
Валерій Ніколаєв

Нагадаємо, що для артиста це вже четвертий шлюб. Від другої дружини, актриси Ірини Апексімової, у Валерія Ніколаєва є доросла дочка Дарина Авратинська. Відзначимо, що вона пішла по стопах батьків і теж стала актрисою.