Артист Михайло Боярський, госпіталізований у вівторок в лікарню, залишився незадоволений пильністю дружини, поспішно викликала швидку допомогу.

Боярський відчув себе погано напередодні, повідомляє "Експрес газета". У нього піднялася температура і заболіла голова і з'явилися скарги на слабкість. Про це розповіла його дружина Лариса Луппіан. На наступний день дружина вирішила викликати швидку, вважаючи, що такі симптоми викликають тривогу в умовах пандемії коронавірусу.

Михайло Боярський
Михайло Боярський

Телеканал " 360 " пише, що медики прийняли рішення доставити Боярського в клініку і провести обстеження. Попередньо, у актора може бути пневмонія, хоча тести на коронавірус у нього негативні. Зараз Боярський почувається краще.

"Мабуть, судинна реакція", - вважає дружина артиста. У бесіді з П'ятим каналом вона поділилася, що Михайло Боярський дорікнув її за виклик лікарів. "Дзвонить тепер і проклинає мене за те, що викликала швидку», - сказала Луппіан.

Михайло Боярський
Михайло Боярський

Співрозмовник ФАН з оточення актора зазначив, що Боярський не хотів їхати в лікарню, незважаючи на погане самопочуття. Після госпіталізації він теж хотів швидше повернутися додому. Але лікарі наполягли на»всебічному обстеженні". Тому актор залишається в лікарні.

Агентство РИА Новости тим часом передає, що лікарі не виключають зв'язок поганого самопочуття артиста з недавньою вакцинацією від COVID-19. Десять днів тому Боярський зробив перше щеплення від коронавірусу, а через 4 дні йому належить зробити другу.