Актриса Тамара Абросімова ніколи не забувала, які почуття вона пережила з Мягковим

Покійний актор Андрій Мягков зустрів свою майбутню дружину Анастасію Вознесенську ще на першому курсі школи-студії МХАТ. Виконавець головних ролей у фільмах "Іронія долі, або з легким паром!" і "Службовий роман" був однолюбом, все життя зберігаючи вірність обраниці.

Однак, як вдалося виявити журналістам, до зустрічі з Анастасією Валентинівною майбутню знаменитість пов'язував бурхливий роман з ще однією майбутньою актрисою — Тамарою Абросімовою. Пара познайомилася в театральній майстерні при Ленінградському технологічному інституті, який Мягков закінчив до переїзду в Москву. Все йшло до весілля, проте доля розпорядилася зовсім інакше.

Андрій Мягков
Андрій Мягков

"Нас пов'язувала чудова юність. І ми були дуже закохані один в одного. Ленінградський технологічний інститут, при ньому Театральна майстерня. Ми з Андрієм разом займалися, репетирували. Василь Дмитрович, ТАТО Андрія, був доцентом кафедри деталей і машин в нашому інституті. Він хотів, щоб Андрійко спочатку закінчив технологічний інститут, отримав правильну спеціальність», — згадує Тамара Михайлівна.

Парі довелося розлучитися, коли Абросімова поїхала навчатися акторській майстерності в Москву, а ось Мягков залишився довчатися в Ленінграді. Коли він прийшов до школи-студії МХАТ, його пасія була вже на третьому курсі. Здавалося, що тепер-то їх щастю нічого не загрожує. Але серце актора розпорядилося інакше.

Андрій Мягков
Андрій Мягков

"Він закохався в однокурсницю Асю Вознесенську. Я його відпустила. На третьому курсі вони одружилися. Але ніжність до нього у мене збереглася на все життя. Головна жінка в його житті-дружина Ася. Не приписуйте мені якусь роль", - сказала Абросімова, яку цитує»Комсомольська правда".

Також актриса повідомила, що буквально напередодні смерті Мягков говорив по телефону зі своєю племінницею в Санкт-Петербурзі. Актор відчував себе нормально, ні на що не скаржився. І на наступний день раптом прийшла страшна звістка. За словами Абросімової, насправді останні роки Андрія Васильовича були непростими, оскільки він доглядав за тяжкохворою дружиною, віддаючи їй всю енергію і сили.