Відомий український ведучий, популярний співак, член журі та зірковий тренер гумористичного телепроекту "Ліга сміху" Володимир Дантес записав нове відеозвернення. Він з якоюсь усмішкою раптово став на захист мера Києва Віталія Кличка і розповів про вічну проблему на дорогах.

Відповідне відео Володимир Дантес оприлюднив у розділі Stories на своїй сторінці в Instagram.

Останнім часом український артист частенько любить записувати різні відеозвернення для шанувальників. Він практично щоранку записує нові відео, сидячи за кермом свого автомобіля.

Найактуальнішою темою для нього є численні пробки на дорогах, в які він постійно потрапляє. Також Володимир акцентують увагу на ямах, які є на дорогах. А нещодавно навіть його дружина Надя Дорофєєва потрапила в яму на дорозі, через що пробила колеса.

Фото Володимира Дантеса
Фото Володимира Дантеса

А тепер Володимир Дантес раптово заговорив про роботу українського голови Віталія Кличка. Він несподівано почав захищати мера, але з якимось сарказмом. Артист підкреслив, що завдяки ям на дорогах у різних робітників завжди є робота.

Скріншот зі сторінки Володимира Дантеса в Instagram
Скріншот зі сторінки Володимира Дантеса в Instagram

Скріншот зі сторінки Володимира Дантеса в Instagram
Скріншот зі сторінки Володимира Дантеса в Instagram

"Ось Я чую, багато хто скаржиться: "Сніг зійшов, асфальт зник, ями величезні, Кличко знову, навіщо його переобрали?" А ось ви не думаєте про те, що завдяки йому люди, які укладають асфальт, завжди з роботою. І чому тільки у тих, хто кладуть асфальт? Ще у шиномонтажників, у СТОшників, у всіх тепер є робота. Це ось ми, мерзенні, огидні людці, у яких є гроші на машини, випендрюємося", - сказав Вова на камеру.

Нагадаємо, що український співак Володимир Дантес показав рівень своєї самооцінки.

Як раніше повідомляв портал "Українці", артист і ведучий Володимир Дантес показав смішний танець Наді Дорофєєвої.

Також портал "Українці" писав, що відомий артист Володимир Дантес показав красиве відео з Надею Дорофєєвою на відпочинку.