Знаменита українська телеведуча, талановита актриса, зразкова мати, чарівна Лілія Ребрик розмістила публікацію в своєму акаунті в соціальній мережі. Вона звернулася до фанатів і повідомила неприємну новину.

Відповідний пост Лілія Ребрик оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

На фотографії можна побачити шикарний вигляд успішної знаменитості. Вона в терміновому порядку звернулася до українців зі словами про те, що у неї виявлений коронавірус.

"Як і будь-яка жива людина, коли вона хворіє, я взяла інста-, теле- «відпустку» на кілька днів. І, як і будь-яка жива людина, я дуже засмутилася, коли побачила в результатах аналізів слово «виявлено». Так, у мене Коронавірус. На найближчі два тижні скасовані всі зйомки, вистави, ефіри «Ранку з Україною»😭, мене не буде у марафоні на 8 березня. Що ж до мого самопочуття - я б воліла, аби відповідь на це питання лишилася за кадром ❤️. Принаймні - поки що! всім бажаю здоров’я 💗💗💗 #ліліяребрик #лилияребрик", - звернулася до публіки Українська знаменитість.

Фото Лілії Ребрик
Фото Лілії Ребрик

Численні шанувальники, підписані на сторінку свого кумира, не змусили себе чекати і почали писати чималу кількість коментарів з підтримкою.

"Одужуйте скоріше!!!🙏 ❣Все буде добре☀", "Лілія, Все Буде Добре😍, ви сильна і у вас така опора поруч😍. Напевно, це період на відновлення і перезавантаження. Бажаю якнайшвидшого одужання", "Тримайтеся! Скорішого вам одужання!", - пишуть відгуки фоловери актриси.

Коментарі на пост Лілії Ребрик в Instagram
Коментарі на пост Лілії Ребрик в Instagram

Нагадаємо, що українська зірка Лілія Ребрик показала фанатам свою маленьку дочку.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чарівна Лілія Ребрик звернулася до публіки.

Також портал "Українці" писав, що популярна телеведуча Лілія Ребрик показала кадр зі зйомок нового серіалу зі своєю участю.