Дворазова чемпіонка світу з бальних танців Олена Шоптенко порадувала публіку постом у соціальній мережі. Вона показалася в одному халаті і рушник на голові, щоб звернутися до жіночої аудиторії.

Відповідну публікацію Олена Шоптенко розмістила у своєму акаунті в Instagram.

Фото Олени Шоптенко
Фото Олени Шоптенко

"Б'юті-блогер на бігу 💪 😅 ділюся відкриттями по догляду за шкірою обличчя, придбаними від досвідчених косметологів і апробованих на собі! ☺️Молочко без води не працює. Інакше-це розмазування бруду по обличчю! В очищенні шкіри обов'язково має бути присутня вода. Причому бажано, щоб вона була тепла, це необхідно для розчинення компонентів.🟢З продуктів для вмивання завжди вибираю гель. Це перший пункт в плані догляду за шкірою", - підписала публікацію танцівниця.

Крім цього, зірка танців відкрила секрет жіночої аудиторії, сказавши, що гелем для вмивання потрібно користуватися два рази.

"🟢Гелем для вмивання, як і шампунем, потрібно користуватися два рази. Тобто спочатку змивається всесь поверхнева бруд, і тільки з другим разом очищається шкіра. А правильне очищення-це запорука здоров'я шкіри", - продовжила Олена.

Олена Шоптенко
Олена Шоптенко

Багатотисячні підписники української знаменитості не змусили себе чекати і тут же почали залишати безліч коментарів під знімком своєї улюблениці.

"Альона!!! ви дуже гарна і чарівна жінка у всіх аспектах❣️❣️❣️😀 Так тримати ❣️❣️❣️", "Про гель для вмивання згідна на всі 100! Нічого так очищає шкіру, як гель і водичка 💦", - пишуть відгуки української танцівниці.

Коментарі на пост Олени Шоптенко в Instagram
Коментарі на пост Олени Шоптенко в Instagram

Нагадаємо, що українська зірка Олена Шоптенко запаморочила голову фанатам шикарною відеолентою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", бальна танцівниця Олена Шоптенко звернулася до аудиторії.

Також портал "Українці" писав, що талановитий хореограф Олена Шоптенко показала публіці гарячі образи.