Українська співачка Тіна Кароль відповіла Олі Поляковій на її Останній коментар щодо скандалу, який розгорівся між ними на шоу "Маска".

Так, Кароль зізналася, що Поляковій не варто торкатися її особистих тем. Також співачка попросила всіх своїх зіркових колег не переступати через цю межу, говориться в програмі "Світське життя".

Фото Тіни Кароль
Фото Тіни Кароль

"Так, я вдова, плакала з 27 років і коли він сниться, плачу досі. Те, що показали по ТБ – це моральне дно. Вся ця історія заслуговує того, щоб їх просто пошкодувати. Ось реально, просто пошкодувати. Всі вляпалися в якийсь скандал", – заявила артистка.

За словами Кароль, Полякова своєю фразою зайшла занадто далеко-якби вона не зачіпала "похорон", можливо, скандали б не стався. Також Кароль зазначила, що не злиться на артистку. Співачка заявила, що вона хоче з нею спілкуватися.

Фото Тіни Кароль
Фото Тіни Кароль

"Я відкрита до розмови, я хочу вітатися, коли бачу людину, я не хочу проходити повз і робити вигляд, що вона прозора і я її не бачу. Це не дружба", - розповідала в інтерв'ю Тіна.

Раніше ми писали, що українська співачка Тіна Кароль в сітчастому топі позувала на плечах у молодого чоловіка.

Фото Тіни Кароль
Фото Тіни Кароль

На офіційній фан-сторінці української співачки Тіни Кароль в Instagram 24 лютого розмістили відео, на якому співачка сміється, сидячи на шиї у хлопця.

Співачка постала в сітчастому топі і лакованих штанях.

"Челендж Тіни Кароль в українському TikTok-будинку Top Team House", - йдеться в пості.

Подробиці цього челенджу не описані.

"А куди Тіна сіла? На кого Тіна сіла?" - каже перед камерою молодий чоловік.

Користувачі не залишилися байдужі до витівки Тіни Кароль. Правда, багато хто не оцінили її вчинок і дорікнули, що Тіна молодиться і хайпіт на підлітках.