Гурт "Время и Стекло" проіснував в Україні 10 років. Навесні 2020 року Надія Дорофєєва та Олексій Завгородній (Позитив) заявили про свій розпад, а восени вирушили в прощальний тур.

У київському "Палаці Україна" 30 жовтня 2020 року відбувся останній концерт гурту "Время и Стекло". Продюсер групи Потап на своїй сторінці в Instagram заінтригував шанувальників новою заявою щодо подальших планів Надії і Позитиву.

Фото Потапа
Фото Потапа

За словами Потапа, Дорофєєва починає сольну кар'єру, а Позитив продовжить виступати у складі групи Mozgi. Самі виконавці не виключають, що ще заспівають дуетом.

Фото Наді Дорофєєвої
Фото Наді Дорофєєвої

"Ну ось і закінчилася епоха. Практично 11 років ... навіть не віриться, особливо, коли ти дійсно отримуєш успіх, час починає бігти з шаленою швидкістю, починаються концерти, польоти, зйомки, гроші валяться на голову і починаєш робити більше, краще, сильніше, еволюція. В такому темпі ти навіть не можеш зупинитися і озирнутися, переоцінити, подумати, переосмислити. В цьому відношенні два останніх концерти групи Время и Стекло - це повна і фінальна карбування діамантів талантів, Надя Дорофєєва та Позитив. Запам'ятайте їх такими, тому що через кілька тижнів ми побачимо їх зовсім іншими - Надю в її сольному проекті, а Позитива в групі Mozgi, яка випускає новий альбом і вже знімає кліп", - написав Потап.

Колишня дружина Потапа Ірина Горова, яка разом з Потапом продюсувала групу "Время и Стекло" зазначила, що Надя Дорофєєва "дозріла для свого сольного шляху".

Фото Позитиву
Фото Позитиву

Ще до розпаду групи продюсери запитали шанувальників групи, чи варто замінити Дорофєєва і Позитиву на інших учасників, залишивши франшизу.

Більшість фанатів не підтримали таку ідею, адже "Надю Дорофєєву і Позитива неможливо повторити - вони як Потап і Настя Каменських".