Популярна українська актриса театру і кіно, зірка сімейного комедійного телесеріалу "Свати", любляча дружина і мати Анна Кошмал показала чарівне фото. На фотознімку українська актриса постала в оголеному вигляді, розповівши про те, як вона вміє радіти будь-яким моментам.

Відповідну фотографію Анна Кошмал оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Анна Кошмал отримала величезну популярність після того, як зіграла головну роль в серіалі "Свати". Там дівчина показала себе з несподіваного боку, зігравши важкого підлітка-гота, а потім – ніжну і чарівну дівчину.

В цілому, в реальному житті українська актриса-дуже ніжна натура. Вона вирішила підкорити фанатів, поділившись голим знімком. Анна Кошмал розповіла про те, як вона наповнюється любов'ю і світлом, а також про насолоду моментами.

"Буття. Свідомість. Блаженство ☺ ️ я сьогодні задоволена як кіт. Нічого не сталося, просто так. В процесі відновлення енергії, наповнююся любов'ю і світлом по повній. А ви вмієте насолоджуватися моментом? Як часто ви відчуваєте умиротворення? Мені здається, це архіважливо", - підкреслила українська актриса у своїй публікації.

Скріншот зі сторінки Анни Кошмал в Instagram
Скріншот зі сторінки Анни Кошмал в Instagram

Шанувальники відомої актриси і зірки серіалу "Свати" стали коментувати її нову фотографію.

"Відчуваю умиротворення, коли дивлюся на тебе, Аня😍", "я відчуваю. Умиротворення, коли дивлюся на вас, коли дивлюся ваші прямі ефіри Аня ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️", "яка ж ти красива😍 😍, удачі тобі у всьому❤️❤️", - поділилися своєю думкою фанати Анни Кошмал.

Коментарі зі сторінки Анни Кошмал в Instagram
Коментарі зі сторінки Анни Кошмал в Instagram

Коментарі зі сторінки Анни Кошмал в Instagram
Коментарі зі сторінки Анни Кошмал в Instagram

Нагадаємо, що українська актриса Анна Кошмал поділилася чарівною фотографією.

Як раніше повідомляв портал "Українці", зірка серіалу "Свати" Анна Кошмал показала фото з одного із закладів у Західній Україні.

Також портал "Українці" писав, що відома українська телезірка Анна Кошмал показала фотознімок з Одеси.