Артистка як і раніше велику увагу приділяє зовнішності.

Коли 15-річна Наталія Сєдих з'явилася на екранах в ролі Настусі в казці "Морозко", перед дівчиною з порцеляновою шкірою, виразними очима і ніжним голосом не встояв ніхто. Вона полюбилася мільйонам глядачів. Але особисте життя артистки склалася не зовсім ідеально.

Наталія Сєдих
Наталія Сєдих

Єдиного сина вона народила в 33 роки від композитора Віктора Лебедєва, який був старший за неї на 13 років. Закохані прожили десять років у шлюбі, проте на два міста: вона в Москві, він — в Ленінграді.

"Ми прекрасно прожили десять років. Навіть розлучилися без сварок, скандалів і докорів", - зізналася актриса в ефірі програми "Ти не повіриш!" на НТВ. Однак не тільки відстань вплинула на розрив. Наталя застала свого велелюбного чоловіка з коханкою, яка теж була артисткою балету.

Наталія Сєдих
Наталія Сєдих

Нещодавно композитор помер, і актриса не приїхала до нього на похорон. За її словами, син не дозволив їй їхати в "ковидному "Сапсані". Зараз 72-річна зірка "Морозко" живе одна в двокімнатній квартирі в престижному районі Москви і не шкодує про колишню славу. Вона як і раніше ретельно стежить за собою і навіть до поштової скриньки не спускається без макіяжу.

Наталія Євгенівна зазначила, що у неї дуже хороший косметолог, і розкрила свою найулюбленішу процедуру — "Гіалурон".

Наталія Сєдих
Наталія Сєдих

"Мені класно. Я насолоджуюся життям нормальної людини. Я так ніколи не жила. Мені трохи треба, щоб порадіти. [Радію] будь-якій красивій тряпці, новій шубці. Спілкуванню з подругами, друзями", – заявила Наталія Сєдих.

Наталія Сєдих – радянська актриса театру і кіно, балерина, артистка Великого театру. Серед фільмів, в яких зіграла зірка, в тому числі "Вогонь, вода і... мідні труби" і "Краща пора року" за сценарієм Івана Вирипаєва.