Популярна українська кримськотатарська співачка, переможниця наймасштабнішого пісенного конкурсу "Євробачення", актриса і народна артистка Джамала поділилася ніжним відео. Співачка представила свою нову пісню і показала вперше свою сім'ю на камеру.

Відповідне відео Джамала опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

Відома артистка показала зворушливе відео, на якому показала ніжні кадри. Джамала заспівала нову пісню, в якій йдеться про віру в дітей і про батьків. У відео вона вирішила показати справжніх батьків, які проводять час зі своїми дітьми.

Фото Джамали
Фото Джамали

""Вірю в тебе" - це пісня про віру в дітей, які обов'язково повинні стати хорошими людьми, коли виростуть. А ще вона і про віру в себе, тому що всі ми трошки діти. Дуже складно було знати відео на пісню, якою ти сказала вже все, що думаєш і відчуєш. І просто не хотілося її зіпсувати. Аня Копилова запропонувала чудову ідею - у відео розповісти про батьківство. Адже в житті вже рідко зустрінеш поділ на тільки чоловічі або суто жіночі професії, а вісь з приводу розподілу ролей у вихованні дітей досі існують стереотипи: мовляв, мама повинна займатися всім, а тато - як вийде. Ми вирішили показати реальних батьків, які проводять час зі своїми дітьми: займаються спортом, гуляють, купають, годують...", - написала Джамала у своїй публікації.

Українська співачка підкреслила, що вона вперше показала свою сім'ю і її звичайний день. За словами Джамали, вона намагалася показати справжнє життя, акцентуючи увагу на історії хороших батьків.

Нагадаємо, що популярна українська співачка Джамала показала свого маленького сина.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома артистка Джамала розповіла, що таке справжнє кохання.

Також портал "Українці" писав, що народна артистка України і актриса Джамала показала ефектні фото з відпочинку.