Відома російська актриса, зірка телебачення і театру, героїня серіалу "Інтерни", чарівна Христина Асмус звернулася до своїх хейтерів і шанувальників. Дівчина прикріпила милу фотографію і звернулася до публіки після того, як поділилася відео з сальто на батуті.

Відповідну публікацію Христина Асмус розмістила у своєму акаунті в соціальній мережі Instagram.

Нещодавно Христина показувала відео, на якому вона робила сальто і стрибала на батутах. Але деякі її фоловери порахували, що на відео сальто робила не вона або ж відео змонтували. У зв'язку з цим Христина вирішила звернутися до публіки, пояснивши їм.

"І все одно знайшлися люди, які писали вчора "Хто це робить на відео?"😂 Вишукували монтажну склейку і т. д. Невже в свідомості цих людей вже все в наш час здається брехнею? ️ 🤷🏼‍♀️ Я майстер спорту зі спортивної гімнастики, займалася 10 років. Але кинула аж 17 років тому ☺ ️до спортивної зали не ходжу і сальто не робила кілька років )))) але воно якось саме все пам'ятається і робиться)))☺", - написала Христина Асмус у своїй публікації.

Скріншот зі сторінки Христини Асмус в Instagram
Скріншот зі сторінки Христини Асмус в Instagram

Вона висловила бажання згадувати, як робляться різні вправи і трюки в спортивній гімнастиці. Також Христина подякувала фоловерів за репости і безліч коментарів під її відеороликом.

Фото Христини Асмус
Фото Христини Асмус

"Як вам такий контент? Викладати ще подібні відео? 🤓 Чи цікаво стежити за процесом гімнастичних тренувань?" - також поцікавилася у публіки російська актриса.

Нагадаємо, що відома телезірка Христина Асмус показала своїх колег по театральній сцені.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна російська актриса Христина Асмус показала смішне фото з мавпочкою.

Також портал "Українці" писав, що зірка серіалу "Інтерни" Христина Асмус поскаржилася на труднощі через маленький зріст і розмір.