Успішна українська танцівниця, неодноразова чемпіонка світу з бальних танців, хореограф Олена Шоптенко поділилася постом у соцмережі. Вона звернулася до публіки з історією з особистого життя.

Відповідну публікацію Олена Шоптенко оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Не плутайте флірт з домаганням. Історія банальна, але, мені здається, знайома дуже багатьом дівчаткам. Вперше про те, що хтось чужий може чіпати без попиту, я дізналася в 15. Якийсь дорослий чоловік в метро вирішив, що може чіпати дитину і не соромився це робити. Тоді я втекла, тому що точно знала, що це не нормально, але боялася щось сказати і не знала, що робити", - підписала публікацію українська танцівниця.

Крім цього, Олена розповіла про те, що потрібно давати відсіч чоловікам, які тиснуть на дівчину.

"Зараз у мене вже великий арсенал можливостей протидіяти таким "зворушливим". Зараз я б вже не пішла в соромі в інший кінець вагона, а зробила б все, щоб цей вусатий дядько запам'ятав нашу зустріч. Тому що це не флірт, не привід посміхатися, це не "прикольно" і точно не привід поржати з друзями. Це домагання. І потрібно робити все, що можна, щоб захистити себе", - звернулася до публіки професійний хореограф.

Фото Олени Шоптенко
Фото Олени Шоптенко

Фанати не змусили себе чекати і почали коментувати пост знаменитості.

"Маячня, якщо чесно", "з міркувань де межа ? Флірт це ха ха ха - а домагання юстиція)", "спасибі! 🔥 і я такий же в дитинстві була-ступор, сором і нерозуміння що робити і нікому не розповідала. Хороша фраза" це домагання, а не флірт"❤", "що сумна", - коментують знімок користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Олени Шоптенко в Instagram
Коментарі на пост Олени Шоптенко в Instagram

Коментарі на пост Олени Шоптенко в Instagram
Коментарі на пост Олени Шоптенко в Instagram

Нагадаємо, що успішна танцівниця Олена Шоптенко звернулася до аудиторії.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чарівна Олена Шоптенко дала відверте інтерв'ю.

Також портал "Українці" писав, що талановита Олена Шоптенко поділилася своїми планами.