Успішна українська артистка Ксенія Мішина поділилася постом у соціальній мережі. Вона звернулася до публіки з розповідями про акторську майстерність.

Відповідний пост Ксенія Мішина оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Хочу трохи розповісти вам про важкі моменти в кінопроцесі. Один з них для мене-це драматичні сцени, які вимагають сліз, страждань і відповідного стану. Найчастіший питання акторові: як тобі вдається розплакатися? Про що ти думаєш? Як викликаєш в собі потрібні емоції? Комусь важко це дається, комусь ні! Особисто мені потрібно над собою попрацювати ... І тут дуже важливо викликати в собі правильні мотиви для страждань. Бо ховати близьких людей по 15 дублів і в цілому переживати різні трагічні події з проекту в проект можна збожеволіти. Звичайно все це можна виконувати технічно, але для таких справ ще придумані і коучі, які працюють з артистом перед початком знімального процесу. І дістають з нього те, що йому корисно прожити і виплакати. І що не змаже межі реальності і не зацикить свідомість на цьому негативі, залучаючи подібне в життя! Поділ нескінченно важливо! Бо ми енергія і магніт!", - підписала пост українська актриса.

Крім цього, успішна дівчина розповіла про те, кожен актор повинен вивчати психологію і духовний світ.

"Але, як вже відомо, це все не про нас 😂 і далеко не всі проекти можуть дозволити собі рівень такої підготовки. Тому, я вважаю що кожен артист зобов'язаний вивчати психологію, духовний світ і вміти розбирати себе по шматочках! Правильно розбирати, щоб потім зібратися і стати краще, цілісніше, сильніше і наповненіше для подальшої ролі!", - звернулася до публіки телезірка.

Фото Ксенії Мішиної
Фото Ксенії Мішиної

Нагадаємо, що розлючена Ксенія Мішина дала різку відповідь своїм хейтерам.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Ксенія Мішина в купальнику звернулася до публіки.

Також портал "Українці" писав, що Ксенія Мішина поїхала закордон на зйомки.