Нове відео показало, що навіть зірки з ідеальною зовнішністю не гребують коригувати її за допомогою різних фільтрів.

Популярна 42-річна співачка Ані Лорак знову прийшла хизуватися на російське телебачення і відвідала передачу "Доля людини".

Там зірка зробила багато зізнань про особисте життя і про сім'ю, але глядачам було не до одкровень. Вони були вражені зовнішністю співачки, яка завжди виглядала в своєму Інстаграме немов королева. Однак, як виявилося, в житті Лорак до ідеалу далеко.

Ані Лорак
Ані Лорак

Співачка сиділа на дивані і розповідала про свою нелегку долю, поки камери показували її з усіх боків. І ця зйомка без прикрас показала опухле обличчя зірки, її друге підборіддя і всі зайві кілограми.

Шанувальники не могли повірити в таке, адже в соцмережах Лорак завжди була максимально стрункою і підтягнутою, а її вилицям і гострому обличчю заздрили всі моделі.

Таку відмінність фанати намагалися списати на невдалу позу, чокер на шиї або зачіску (пасма біля обличчя надавали йому об'єму), проте було очевидно, що співачка, як і багато зірок, просто любить фотошоп.

Ані Лорак
Ані Лорак

Але не тільки через зовнішність були незадоволені шанувальники. Днями стало відомо, що Лорак знову зійшлася зі своїм колишнім чоловіком, з яким вона прожила десять років і виховувала спільну дочку.

Співачка повернулася до бізнесмена Мурата Налчаджіоглу, незважаючи на те що ще два роки тому, під час розлучення, вона розповідала про нього жахливі речі. Лорак не пробачила чоловікові зрад, тому і прийняла рішення розлучитися.

А деякий час тому співачка почала натякати на стосунки і пильні фанати помітили на ній кільце. Але на іменинах дочки Філіпа Кіркорова зірка з'явилася з Муратом, тим самим підтвердивши, що вони помирилися і знову разом.