Відома українська співачка, скандальна артистка Оля Полякова розмістила відео в соцмережі. Вона показалася в домашніх умовах і звернулася до публіки з важливими новинами.

Відповідну публікацію Оля Полякова розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Вакцинуватися не можна пропустити. Коми ви розставите самі! Я зустрічаюся з різними лікарями та експертами, щоб почути якомога більше думок про вакцинацію та ковід. Моє завдання розвіяти міфи і зробити власні висновки! Сьогодні поспілкувалися з @dr__ _ kot в рамках проекту #проковід. Дуже змістовна розмова, все по справі! Оскільки, мій гість педіатр-тим, у кого є діти, перегляд обов'язковий. Що думаєте? У вас є вакциновані в сім'ї або серед знайомих? Ділитися. Тільки реальні історії, будь ласка, не вигадуйте...)) ",- підписала публікацію скандальна виконавиця.

Фанати не змусили себе чекати і почали залишати свої відгуки під відеороликом співачки.

"Я не довіряю цим вакцинам, дуже багато негативних випадків і відгуків. Якщо не зараз, то через рік буде побічний ефект....", "Харчування до лікаря: чи несете Ви відповідальність за щеплення?І чи можете гарантувати що з дитиною буде все добре?Мої знайомі прищепили дитину і вісь майже 15 років дитина у інвалідному візку.Але гарантувати, що все буде добре ні один лікар не може.Чому?!!!Якщо ви за вакцинацію?", "Зробили знайомі вакцину від ковіда їм по 60 років, стало погано на слід день. Далі реанімація. Вчора чоловік помер. Жінці вкололи якусь ампулу за 35 тис і їй стає. легше. Мені страшно вакцинуватися...",- залишають коментарі фоловери української артистки.

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Нагадаємо, що українська співачка Оля Полякова поділилася з публікою цікавим рецептом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита артистка Оля Полякова звернулася до публіки.

Також портал "Українці" писав, що популярна Оля Полякова показала, наскільки вона близька з дочкою.