Популярна українська артистка, яка вже тривалий час проживає на території РФ, успішна і талановита співачка, телеведуча, чарівна Регіна Тодоренко розмістила пост у соцмережі. Вона постала перед публікою в щоденному вигляді на прогулянці і звернулася до фанатів.

Відповідну публікацію Регіна Тодоренко оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Увага шахраї ❗ ️Дорогі ️друзі! Зараз почастішали випадки, коли шахраї все частіше створюють неіснуючі акаунти в телеграм, діючи типу від імені менеджерів різних артистів, і пропонують рекламу в моєму акаунті по акції за 20 000 рублів. Надсилають статистики мого аккаунта для доказів, бравируют іменами і створюють "ліві" листування", - підписала публікацію Українська знаменитість.

Крім цього, Регіна попросила своїх фанатів бути особливо обережними, щоб не потрапити в неприємну ситуацію.

"Ніколи! Ні я, ні мої менеджери не пропонують нікому самі рекламу. Всі повідомлення на цю тему з будь-яких ❗️номерів-це шахраї. Будь ласка, завжди перевіряйте офіційні контакти тут в шапці мого профілю Інстаграмм. Якщо вам пишуть від мого імені, або від імені мого менеджменту, і ви хоч в чомусь сумніваєтеся-просто зателефонуйте за номером👆 🏻, що в шапці профілю. Бережіть, будь ласка, свої нерви, а головне свої гроші! Ваша РЕ", - звернулася до публіки артистка.

Фото Регіни Тодоренко
Фото Регіни Тодоренко

Нагадаємо, що українська артистка Регіна Тодоренко розповіла про страшну трагедію.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна співачка Регіна Тодоренко показала стрункі ноги.

Також портал "Українці" писав, що новий образ Регіни Тодоренко знатно здивував фанатів.