Королева Ночі і найепатажніша українська зірка Оля Полякова зробила дивовижне зізнання про Костянтина Меладзе. За словами української співачки, відомий продюсер пропонував їй інтим, а обіцяв допомогти з кар'єрою співачки.

Джерело: інстаграм-сторінка Олі Полякової.

Відома українська співачка таким шокуючим визнанням виступила на підтримку своєї колеги Ані Лорак, яка нещодавно заявила про домагання Костянтина Меладзе. Ані Лорак раніше заявляла, що Меладзе пропонував їй інтим у обмін на просування у кар'єрі.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Ані Лорак останнім часов здебільшого живе та будує кар'єру у Росії, тож її визнання викликало хвилю обурень від російських зірок – багато хто звинуватив зірку у брехні та засудив її слова.

Але нещодавно з'явилося зізнання Олі Полякової, яка, за її словами, отримувала такі ж пропозиції від відомого композитора.

"Я сама отримувала таку пропозицію від цієї ж людини. Може, це пощастило або не пощастило лише нам. Ми про це ніколи не дізнаємося, тому що про це заведено мовчати", – заявила артистка.

Оля Полякова також обурилася тим, що сьогодні багато хто вважає нормою пропонувати жінці інтим у обмін на допомогу у кар'єрному зростанні. Також Оля Полякова просить колег-зірок не замовчувати правду і "дозволити їй звучати". Таким чином, впевнена Королева ночі, можна вберегти інших дівчат від домагань.

"Правда ця повинна звучати, тому що замовчуючи, ми заохочуємо таку поведінку чоловіків. Ми будемо знову і знову отримувати ці непристойні пропозиції за просування по кар'єрі, за те, щоб залишитися на роботі, за те, щоб мати можливість отримувати зарплату", – наголосила Оля Полякова.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Українці залишили багато коментарів на підтримку Олі Полякової. Одним з перших відписався Віталій Козловскій, який зізнався у любові Королеві ночі.

"Оля! Я тебя люблю", – написав Віталій.

"Оля, ты молодец!", – додала Маша Єфросиніна.

коментарі до посту Олі Полякової
коментарі до посту Олі Полякової

Також смайлики з аплодисментами залишила Оля Горбачова.

"Оля, Вы умничка)))) не боитесь поддержать в такой теме человека🔥🔥🔥 я смотрела это интервью с Ани Лорак, и понимаю о чем речь))) я тоже поддерживаю Лорак, об этом стоит говорить, и верю Лорак на 100% Я думаю, что Маша Ефросинина тоже поддержит🔥❤️❤️❤️", – пише nataliaa_ivanenko.

коментарі до посту Олі Полякової
коментарі до посту Олі Полякової

"Браво,Оля! Очень грамотная позиция! Об этом нельзя молчать,ни в коем случае👏👏👏🔥Это же женские судьбы...🙌", – додає nata_lia732.

"Оля,как это верно и корректно! Столько лет мы страдаем от попыток мужчин поставить нас на место,нужно бороться за свои права", – вважає sofie4kaos1984.

коментарі до посту Олі Полякової
коментарі до посту Олі Полякової