Популярна українська співачка, успішна талановита актриса Віра Брежнєва розмістила шикарний пост в соціальній мережі. Вона постала перед публікою, щоб привітати всіх зі світлим святом.

Відповідну публікацію Віра Брежнєва розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Всією сім'єю вітаємо всіх, хто святкує, зі світлим святом Великодня! ✨ Здоров'я, миру, радості, любові і Божого благословення в кожен будинок, кожній родині! 💛 Традиційно святкуємо в колі близьких і коханих 👨 👩 👧 👦 в прекрасному настрої✨ ✨ ✨", - звернулася до публіки відома співачка.

Численна аудиторія, яка стежить за кожним постом своєї улюблениці, активно коментує всі публікації, ця - не стала винятком.

"Зі святом❤️ Христос воскрес ❤️", "Христос Воскрес!!! Всім добра і тепла. Будемо сильними" , "і вас зі святом! Христос заповідав творити добро! Тому я висаджую дерева, перекриваю річки, щоб сміття не потрапило в море. Але один я не впораюся😞 підтримайте лайком, щоб люди побачили цю жесть, може задумаються🙌 🏼 🙏 🏼❤️", "спасибі красуня Вірочка. Вітаю вашої красивої сім'ї! Бережи вас Бог🙏 🏻", "Христос Воскрес! Зі Світлою Пасхою! Нехай же світ панує серед нас. Відчуйте, як Життя прекрасне, наповнений щастям щогодини. Повірте, що любов всесильна-знайдеться місце для чудес, і в те, що віра дарує крила...Христос Воістину воскрес!", - підписали публікацію фоловери української зірки.

Коментарі на пост Віри Брежнєвої в Instagram
Коментарі на пост Віри Брежнєвої в Instagram

Коментарі на пост Віри Брежнєвої в Instagram
Коментарі на пост Віри Брежнєвої в Instagram

Нагадаємо, що успішна артистка Віра Брежнєва розповіла про вдалий експеримент з Вєркою Сердючкою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чарівна Віра Брежнєва поділилася незвичайною ситуацією.

Також портал "Українці" писав, що талановита співачка Варі Брежнєва повідомила приємну новину для жіночої аудиторії.