Успішна українська телеведуча, член тренерського складу на гумористичному шоу "Ліга Сміху", ідейний натхненник Маша Єфросиніна розповіла про користь цикорію для організму людини.

Відповідну публікацію Маша Єфросиніна оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Пити цикорій мене навчили в @edemresortmedicalspa тут його подають, як заміну кави! Кава, Карл! А Марійку легше прибити, ніж позбавити кави.. Мої ранкові 90 /60 чекають кави з вечора..Так ось, цикорій. Довго я демонструвала йому свою неприязнь, поки в один день не зрозуміла, що дружба з ним набагато вигідніше ворожнечі. Ні, кава вранці я не скасувала-це для мене ритуал, більший, ніж просто підбадьорливий ефект..", - звернулася до публіки успішна телеведуча.

Також, телезірка розповіла про корисні властивості цикорію для організму.

"Але ось протягом дня і ввечері, цикорій цілком може бути вдалим рішенням. Наприклад, якщо я пізно повертаюся зі зйомок, і їсти вже пізно - чашка цього гарячого напою приглушує апетит ( можете молока мигдального додати), дуже розслабляє перед сном. І благотворно впливає на травлення. Також він знижує рівень цукру в крові і шкідливий холестерин. Також протягом дня їм, дійсно, можна замінити каву. Якою б кавоманкою я не була, віддаю перевагу все-таки обмежуватися ранковими двома чашками 😉", - поділилася з українцями Маша.

Фото Маші Єфросиніної
Фото Маші Єфросиніної

Нагадаємо, що відома українська телеведуча Маша Єфросиніна поділилася секретом красивої зовнішності.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Маша Єфросиніна захопила публіку струнким тілом.

Також портал "Українці" писав, що чарівна Маша Єфросиніна звернулася до публіки зі зйомок гумористичного шоу.