57-річна співачка Лоліта Мілявська, яка раніше нарікала на панічні атаки, поскаржилася на появу перших симптомів хвороби Альцгеймера.

Своїми тривожними думками артистка поділилася в передачі "ДНК-шоу" на каналі " П'ятниця!», пише «СтарХит».

Так, колишня дружина Олександра Цекало вважає, що вона схильна до підвищеного ризику серйозних захворювань. Як виявилося, Мілявська вже здала тест на схильність до хвороби Альцгеймера, але результати поки не отримала. Однак налаштована Лоліта песимістично.

Фото Лоліти
Фото Лоліти

«З якихось речей, які транслювала своїм співрозмовникам, розумію, що у мене є ризик дістати хворобу Альцгеймера. Мене це спонукало більше читати вголос, мови поки не почала вчити, але почала більше себе навантажувати. Ще пішла грати в театр, хоч і п'єсу було вивчити важко. Це робота над собою. Все в наших руках", - сказала Мілявська.

Цікаво, що кілька років тому виконавиця вже робила ДНК-тест, який показав досить несподівані результати.

Виявилося, наприклад, що у Лоліти є проблеми з геном координації та орієнтації в просторі, в результаті чого їй важко даються деякі види фізичної активності — наприклад, танці або водіння автомобіля. Зате лікарі запевнили Мілявську, що у неї немає схильності до алкоголізму — саме тому зараз вона не боїться пропустити чарочку-другу.

Фото Лоліти
Фото Лоліти

"Як людина, яка за кермом вже років 20 без єдиної аварії, я підсвідомо завжди розуміла, що повинна їздити дуже обережно. А ще мені завжди важко давалися танці. Все, що на сцені мені потрібно було станцювати, завжди коштувало великих зусиль. Хтось на це витрачав дві години, а я-місяць. І я не знала, що це ген. А ось гена алкоголізму у мене, до речі, немає, тому можу досі дозволити собі випити», — похвалилася Лоліта.

До речі, нещодавно Мілявської зробив комплімент письменник Михайло Зигар, якому сподобалося фото артистки в обтягуючому чорному костюмі.

Лоліта Мілявська є фігуранткою бази «Миротворець» за свідоме порушення державного кордону України з метою проникнення в захоплений російськими окупантами Крим, свідоме порушення державного кордону України з метою проникнення на окуповану російсько-терористичними бандформуваннями територію України на Донбасі, співпраця з проросійськими терористичними організаціями, участь у пропагандистських заходах Росії проти України, участь у спробах легалізації анексії АР Крим.