Оновлений атракціон "Білосніжка" в Діснейленді став останньою метою "культури скасування", оскільки в ньому зображений культовий поцілунок прекрасного принца, який відбувається під час сну і"без її згоди".

Про це повідомляє New York Post.

Тематичний парк в Анахаймі, штат Каліфорнія, відкрився в п'ятницю вперше за більш ніж 400 днів з початку пандемії, демонструючи нещодавно оновлений атракціон"Зачароване бажання Білосніжки".

Але цю "фішку" негайно рознесли обурені недоброзичливці, які відзначили, що парк повинен був" переосмислити "класику мультфільму 1938 року, щоб уникнути культового "поцілунку справжнього кохання", що розбудив Білосніжку.

Рецензенти SFGate Кеті Дауд і Джулі Тремейн розкритикували атракціон за те, що він включив в нього "поцілунок, який він дарує їй без її згоди, поки вона спить, що не може бути справжньою любов'ю, якщо тільки одна людина знає, що це відбувається".

"Хіба ми ще не домовилися, що згода в ранніх фільмах Діснея є серйозною проблемою?",- написала пара на сайті San Francisco Chronicle.

"Те, що вчити дітей цілуватися, якщо обидві сторони готові до взаємодії, - це не нормально? Важко зрозуміти, чому Діснейленд 2021 року вирішив додати сцену з такими старомодними уявленнями про те, що чоловік може робити з жінкою. Чому б не переосмислити кінцівку відповідно до духу фільму і місцем Білосніжки в каноні Діснея, щоб уникнути цієї проблеми", - написали вони, підкресливши інші зміни в спірних темах атракціонів.

Різкий огляд викликав обурення в Інтернеті, і багато хто звинувачував "прокинувшихся лібералів" в тому, що вони занадто далеко зайшли в культурі скасування.

"Ви всі думали, що вони перепишуть цю довбаную історію???", – обурилася жінка на ім'я Елісон. У той час як Метт Мартін пожартував: "Білосніжка все одно спала б, якби божевільні ліваки знову розбудили культуру".

"Дайте мені перепочити! Припиніть змінювати класику, яка змушувала всіх нас бажати щасливого кінця, мрій і можливостей кращого!",- написав користувач на ім'я Алінн.

"Батьки повинні вміти вчити своїх дітей злагоді, а також відмінності між реальним життям і казкою", – сказала Наталі Саді.

Огляд SFGate знову розбудив попередні напади на культовий фільм: у 2018 році японський професор гендерних досліджень і соціології Казуе Мута наполягав на тому, що в ньому було показано "сексуальне насильство над несвідомою людиною".

Навіть зірка Діснея Крістен Белл, яка озвучила Анну в "холодному серці", каже, що серйозно поговорила зі своїми дітьми про"Білосніжку".

"Вам не здається дивним, що принц цілує Білосніжку без її дозволу? Тому що не можна поцілувати когось, якщо він спить!", – розповіла вона журналу People в 2018 році.

Діснейленд не відразу відповів на повідомлення про критику. Однак ще до відкриття парк заявив, що очікує, що відвідувачі будуть "абсолютно вражені цим сліпучим атракціоном і такою милою сюжетною лінією".

Зміни включають нові аудіо- та візуальні технології, лазерні проекції, нову музику та нову систему анімації.