Популярна українська актриса, відома телеведуча, чарівна Лілія Ребрик поділилася шикарним постом в соціальній мережі. Вона постала перед публікою в спортивному одязі, щоб запросити українців на заняття спортом.

Відповідну публікацію Лілія Ребрик оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Дівчата, діставайте мерщій свої найкращі спортивні лосини, найзручнішу спортивну форму, заряджайте свої гаджети і давайте У СТУДІЮ ДИКОГО @studiyadikogo на тренування👯! До літа зовсім мало часу лишилося, терміново приводимо себе у форму! Тренер нашої студії @katya_mizera_ збирає другий марафон!",- підписала Відеоролик українська актриса.

Крім цього, Лілія розповіла, що чекає її фанатів, якщо вони до нього приєднаються.

"Що на вас чекає? 💫10 онлайн-тренувань в прямому ефірі, втім, всі ефіри, звісно, зберігатимуться протягом УСЬОГО курсу, а це значить, що по-перше ви зможете тренуватися, коли вам самим зручно, по-друге, зможете переглядати тренування у будь-який час протягом марафону! 💫На вихідних - онлайн тренування не буде, але тренер @katya_mizera_ даватиме вправи для виконання на суботу і неділю; 💫а ще - радитиме, як готуватися до тренування і відновлюватися після; 💫підтримуватиме і мотивуватиме 24/7, наповнюватиме вас енергією і створюватиме вам настрій! Чому я її так раджу? Бо сама з нею займаюся. 💖А ще - там буде сюрприз від мене з Диким @andrii_dykyi ! Щоправда, який - дізнаєтесь тільки, коли запишетесь на марафон! ❤️❤️❤️",- звернулася до аудиторії телеведуча.

Фото Лілії Ребрик
Фото Лілії Ребрик

Нагадаємо, що відома актриса Лілія Ребрик влаштувала свято для своїх дітей.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна телеведуча Лілія Ребрик зачарувала публіку теплим кадром.

Також портал "Українці" писав, що Лілія Ребрик показала свій несподіваний образ.