Відома українська співачка Світлана Лобода здебільшого мешкає у столиці країни агресора Москві. Почути або побачити Світлану у Києві можна дедалі рідше.

Але зірка залили для себе запасний варіант або місце, куди вона завжди зможе повернутися не дивлячись на дуже неоднозначну репутацію в Україні.

Так елітний будиночок Світлани Лободи розташований у селі Гореничі, поблизу Ірпеня, та оформлений на маму зірки, як і 14 соток землі навколо.

будинок Світлани Лободи
будинок Світлани Лободи

За попередніми оцінками, такий триповерховий будинок з басейном та оздобленням як у співачки коштує від 10 до 12-ти мільйонів гривень.

будинок Світлани Лободи
будинок Світлани Лободи

Будинок виконаний в італійському стилі, поділений на 2 просторих крила. Сад на задньому дворі також має декілька рівнів та зон – помітно роботу професійних ландшафтних дизайнерів. На галявині ж є басейн, бесідка для шашликів та скляна тераса.

будинок Світлани Лободи
будинок Світлани Лободи

Команді програми "Викриття" вдалося з повітря зробити ексклюзивні кадри внутрішнього інтер’єру. Він виконаний у класичному стилі та золотавих тонах. Вітальню з височенною стелею прикрашає масивна кована люстра та портрет співачки. На другому поверсі є гардеробна кімната зі старими сценічними костюмами артистки.

Як вже зауважили раніше, співачка живе на 2 міста – Київ та Москву – та в Україну повертається усе рідше.