Головна скандалістка України Оля Полякова не часто роздає інтерв'ю, але кожне з них відразу стає новим скандалом чи откровенням.

Нещодавно королева ночі і української сцени Оля Полякова стала гостею програми "Люди великого міста" на телеканалі KYIV.LIVE.

Оля Полякова з чоловіком
Оля Полякова з чоловіком

В інтерв'ю співачка щиро поділилася тим, що займає її думки сегодні, і розповіла про плани на майбутнє. Оля згадала момент знайомства з чоловіком – про те, який її образ розбив серце Вадима.

"Ми познайомилися на моєму концерті, я співала у нього на дні народження. Була гроза, звучала жива музика, я співала ще тоді джаз. Ззаду розривалися блискавки, йшов проливний дощ. Він закохався в цей образ, в цю співаючу дівчину – білявку. Потім розшукав мене, і ми почали дружити. І так до сих пір: ми – найкращі друзі. У моєму випадку, мені здається, що це – найправильніша синергія, нам завжди є про що поговорити. Буває, коли я бачу щось цікаве, мені шкода, що він цього не бачить", – згадує Оля Полякова.

Оля Полякова
Оля Полякова

Раніше Українці вже розповідали, що перед тим, як одружитися, Оля Полякова деякий час була коханкою свого чоловіка.

Як розповіла співачка в програмі "Зірковий шлях", на початку її роману з Вадимом Поляковим чоловік був одружений. Однак довго Оля не залишалася в статусі коханки. Як тільки між парою спалахнули почуття, він офіційно розлучився і почав зустрічатися з харизматичною артисткою.

Оля Полякова
Оля Полякова

Я була коханкою у свого чоловіка. Недовго, тому що він дуже рішучий, не став мучити ні одну, ні другу. Він це коло розірвав і все. Але я пережила цю історію, знаю, що це таке, розумію цю жінку, її горе, і трикутник – це неприємно. Це трагічна ситуація зізналася Оля Полякова.