Одна з найпопулярніших та успішних співачок в Україні Оля Полякова майже щодня зтикається з хейтом та образами на свою адресу. Звісно, через стільки років Оля вже навчилася просто не сприймати подібне близько до серця.

Джерело: інтерв'ю Олі Полякової каналу Kyiv.Live.

Оля Полякова
Оля Полякова

Але зірка іноді все одно не може витримати знецінення та несправедливості.

"Професіонали не критикують. Вони знають, як цього досягти, як це робиться, чого варто досягти подібних висот, подібної впізнаваності та популярності. А думка хейтерів з інтернету... я навіть на них не звертаю уваги. Це не критика, це просто хейт".

Але трохи пізніше в інтерв'ю зізналася, що навіть хейтерські зауваження можуть змусити її розплакатися. Нечасто, але буває. Тоді сильна, яскрава Оля Полякова може закритися у кімнаті і розплакатися від образи, знецінення та від усіх тих неприємних речей, які засмучують будь-яку людину.

Однак вона зазначає: роки на сцені, на публіці, змусили її стати сам-собі-психологом. Вона не впадає в зневіру і намагається зрозуміти, чим викликаний емоційний сплеск.

Оля Полякова
Оля Полякова

"Як правило, як тільки я розумію причину, я заспокоююся", – ділиться зірка.

Також Оля Полякова розповіла, що зовсім не вважає, що іноді виглядаж вульгарно.

"У мені немає сексуальної агресії, я навіть в трусах не виглядаю вульгарно. Я вмію на себе подивитися з боку. Напевно, найсуворіший критик і найзапекліший Хейтер для себе – я сама. Я завжди кажу "вона", коли дивлюся на себе в проекті або на сцені. Я не кажу "я". Дивлюся на Олю Полякову зі сторони і розумію, що образ Олі Полякової – дуже позитивний", – зазначила зірка.