Українська телеведуча, почесний посол ООН, член тренерського складу на гумористичному шоу "Ліга Сміху" Маша Єфросиніна поділилася корисним відеороликом у соціальній мережі. Вона взяла інтерв'ю в одного з головних лікарів.

Відповідний пост Маша Єфросиніна оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Про те, як бути здоровим! Частина перша. Доктора Олексія Башкирцева @oleksiybashkirtsev я знаю багато років. Він навчив мене дивитися на свій організм, як щось приголомшливо крихке, але вдячне за всю користь, що йому робиш...Сьогодні мені хочеться, щоб якомога більше людей замислювалися над своїм способом життя і над тією силою, яка є в кожному з нас, і яку ми так бездарно витрачаємо на стрес, токсичних людей, зриви і залежності..", - підписала відеоролик українська телеведуча.

Крім цього, Маша розповіла про те, що вона взяла інтерв'ю у одного з головних лікарів.

"У нашому імпровізованому інтерв'ю з головним лікарем @edemresortmedicalspa йдеться про: - які симптоми "сигналять" про нездоров'я. - З чого почати братися за себе. - Як довго тривають постоковидні симптоми і на які категорії вони діляться. - У чому користь БАДів - навіщо потрібен детокс - головний принцип правильного харчування *опублікую в двох частинах, так як IGTV дозволяє викласти тільки 15 хв", - поділилася телезірка.

Фото Маші Єфросиніної
Фото Маші Єфросиніної

Нагадаємо, що популярна українська телеведуча Маша Єфросиніна розповіла про те, що відбувається на гумористичному проекті насправді.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Маша Єфросиніна поділилася цікавими кадрами.

Також портал "Українці" писав, що успішна Маша Єфросиніна розповіла, як бути трохи здоровіше.