Японська компанія працює над оригінальною сумкою у вигляді контейнера для живої риби, яка підійде як власникам домашніх тварин, які бажають взяти на прогулянку свою улюблену рибу, так і любителям супер-свіжих сашимі.

Цей переносний акваріум, відомий як мішок кацуге, має форму довгої трубки з прозорою середньою частиною, ручкою і датчиком, який, якщо ми правильно зрозуміли, контролює насичення води киснем.

Він розробляється "Ma Corporation" і прагне стати більш елегантною, ефективною і екологічно чистою альтернативою старому пластиковому пакету з водою.

Сумка katsugyo в даний час все ще знаходиться в розробці, тому, якщо вона виглядає як річ, на яку ви із задоволенням витратите гроші, вам доведеться трохи почекати. Його винахідники в даний час тестують пристрій з різними їстівними рибами і документують кожен експеримент в Instagram.

Переглядаючи фотографії та відео портативного акваріума, завантажені в Instagram з жовтня минулого року, незвичайний продукт постійно розвивається, в більш пізніх версіях додаються кисневий датчик і отвір для годування.

Мішок кацуге як і раніше буде поліпшуватися, так як він протестований на більшій кількості видів риби. Наприклад, розробники повідомляють, що рибу, яка любить багато плавати, наприклад скумбрію, може бути проблематичніше перевозити, і вони обіцяють внести необхідні зміни в свій продукт.

Судячи з коментарів, залишених в більшості постів в Instagram, сумка katsugyo може користуватися комерційним успіхом не тільки в Японії, але і за кордоном. Люди вже запитують про вартість, як їх купити, і в цілому висловлюють свою підтримку проекту.

Хоча мішок катсуге цілком можна використовувати в якості переносного акваріума для домашніх риб, судячи з контенту, опублікованого його творцями, він безумовно націлений на шанувальників сашимі, які хочуть, щоб їх улюблене блюдо було якомога свіжішим.