Одна зі студенток Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, яка навчається на заочці, вирішила поділитися своєю думкою з приводу приїзду її кумира Басти в Україну.

Вона зазначила, що вирішила поділитися цим, поки йшла на пляж. І у своїй промові висловилася про українське "бидло", яке бігає за цим виконавцем і намагається довести, що Крим належить Україні.

Настя Константінова
Настя Константінова

"Поки я йшла на пляж, хотіла висловитися щодо новинних подій, пов'язаних з одним з моїх улюблених російських виконавців Бастою, який приїхав до Києва. І я читаю, що йому доводять, розповідають, що Крим наш. Бігають за ним, не дають людині відпочити в закладах якихось. Якесь наше бидло українське вгамуєтеся. Він артист... те, що він виступав у Криму, це взагалі нічого не означає. Він вже не наш, змиріться з цим, бл*ть... про*бали. Ви що, взагалі там *банулися, взагалі кінчені? Фу, ганьба, просто ганьба. І так вже до нас в Україну з нормальних виконавців майже ніхто не приїжджає. Кого нам слухати? Наше українське лайно слухати? У мене вуха в'януть від цього лайна... Alyona Alyona цю кiнч*нну, або кого слухати, скажіть? У нас одиниці просто, можна на пальцях однієї руки перерахувати. Просто дикуни, у мене немає слів", - каже дівчина.

В мережі вже найшли героїню відео і зазначили, що дівчина – дочка судді Печерського районного суду Крістіна Константінова, яка вже прославилася одіозними рішеннями.

суддя Печерського суду Крістіна Константінова
суддя Печерського суду Крістіна Константінова

"Її звати – Настя Константінова. Її матір - суддя Печерського суду Крістіна Константінова. Яка незаконно відправляла під домашній арешт Філімонова і Ратушного. А раніше, дозволяла обшуки в Автомайдану. І її донька буде суддею, бо вже вчиться на юрфаку Київського національного університету ім. Шевченка", – йдеться у повідомленні на сторінці "Зупини Лося".

пост Михайла Жернакова
пост Михайла Жернакова