Відома українська співачка, народна артистка, популярний продюсер Наталія Могилевська поділилася постом у соціально мережі. Вона постала перед аудиторією в шикарному вигляді і звернулася до шанувальників.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

"Інтерактив. Для тих, хто будує особистий бренд: пишіть свій аккаунт в коментарях, піднімайтеся вище і оцінюйте акаунти інших людей. А я в Stories прорекламую найцікавіші акаунти. Чому я вирішила поговорити про таку модну штуку, як особистий бренд тут? Роблю це вперше і трохи переживаю, чи підтримаєте мене", - підписала публікацію українська співачка.

Крім цього, Наталя поділилася історією про те, як вона будувала свій особистий бренд.

"Про особистий бренд багато шумлять, особливо в Інстаграмі. Я будувала особистий бренд артиста, коли ще ніхто не чув про це, але в цілому інструменти залишилися колишніми, змінився формат. Кожен з нас унікальний і прекрасний. У кожного з нас є досвід і знання в тій чи іншій сфері і ми можемо ділитися цим один з одним. Бути корисними!Всім, хто хоче стати артистом в майбутньому - важливо будувати особистий бренд в соціальних мережах вже зараз. Наприклад, ми в обов'язковому порядку вчимо цьому в нашій @talantschool. У нас можна вчитися у кращих блогерів TikTok і Instagram", - звернулася до публіки популярна артистка.

Фото Наталії Могилевської
Фото Наталії Могилевської

Нагадаємо, що успішна українська співачка Наталія Могилевська розповіла, як зберегти здоров'я.

Як раніше повідомляв портал "Українці", успішна і талановита артистка Наталія Могилевська привітала українців з великим святом.

Також портал "Українці" писав, що Наталя Могилевська показала шикарні кадри з Владом Ямою.