Відомий український музикант Сергій Бабкін поділився постом у соцмережі. Він звернувся до публіки з останніми новинами зі свого життя.

Відповідний пост Сергій Бабкін розмістив у своєму акаунті в Instagram.

"Диво, що брав участь у конкурсі "перегляди" в ТВ шоу "Хто зверху" і протримав відкритими очі, не моргаючи, 4,5 хвилини.Диво, що вирішив 9 січня 2021 року, вперше в житті, прийти в очну клініку "Офтальміка" в Харкові на обстеження. Диво, що харківським лікарям вдалося знайти саме цю клініку у Відні і зв'язатися саме з цим доктором Ансарі. Диво, що ще три місяці тому мій зір впав до позначки 50%, а після двох лазерних терапій, двох прильотів у Вену, з різницею в два тижні, сьогодні у мене 100% зір. Диво, що сьогодні ми зі сніжкою летимо втретє. Доктор сказав, що третя терапія обов'язково необхідна, навіть не обговорюється. Особисто я в цьому випадку чітко чую - "Бог любить трійцю". Як днями сказала одна моя хороша знайома- "а зараз летиш робити третє око?". Так, саме так. Полетіли✈️ #сергейбабкін # Харків # Київ #Відень", - підписав публікацію український музикант.

Численна аудиторія, підписана на сторінку успішного артиста, активно коментує кожну публікацію, і ця – не стала винятком.

"А то що ви не моргали 4,5 хвилини якось вплинуло на стан зору або допомогло виявити хворобу?", "Третє око було б круто, і 100% 😂 Здоров'я Вам і Вашим близьким!",- прокоментували пост юзери соцмережі.

Коментарі на пост Сергія Бабкіна в Instagram
Коментарі на пост Сергія Бабкіна в Instagram

Нагадаємо, що популярний артист Сергій Бабкін привітав українців зі Святим святом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Сергій Бабкін показав фанатам новий проект.

Також портал "Українці" писав, що Сергій Бабкін повідомив фантастичну новину своїм шанувальникам.