Відома українська співачка, чарівна актриса, успішна і талановита артистка Аліна Гросу розчулила публіку постом у соціальній мережі. Вона показалася в домашньому вигляді і звернулася до фанатів.

Відповідну публікацію Аліна Гросу продемонструвала у своєму акаунті в Instagram.

"Завтра неймовірно ніжне і трепетне свято-День матері❤️🧡 💛але я хочу щоб любов, увага, повага і турбота оточували наших матусь кожен день в році, щоб свято в їхньому житті зустрічалося якомога частіше, щоб вони завжди відчували себе потрібними, особливими, щасливими і коханими! Вони цього заслуговують, як ніхто інший! Тому хочу почати привітання раніше, щоб диво тривало якомога довше❤️ любимые улюблені наші, будьте здорові, нехай промениста посмішка не покидає вашого обличчя, нехай життя приносить виключно щасливі моменти і приємні сюрпризи, ніщо нехай не засмучує, а дітки тільки радують і викликають справжню гордість, довголіття вам, тонну любові, нехай мрії збуваються і знайте, що найкращий момент життя кожної з вас ще тільки чекає попереду 💛 🧡 ❤ ️ #трояндидлямами #троянді_для_мами #дякуюмамо #розідлямами #цветыдлямами #спасибомама", - підписала фотографію українська співачка.

Численні фанати, підписані на сторінку зірки, не змусили себе чекати і залишили не мело відгуків під знімком Аліни.

"Сьогодні взагалі то день матері", "❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🔥🔥🔥🔥Аліна ви завжди красива, на всіх фотографіях 😍😍👏👏👏🔥🔥❤️❤️❤️❤️", "Charming woman", "що за колір у вас я такий колір волосся хочу давно", - коментують пост юзери соцмережі.

Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram
Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram

Нагадаємо, що Аліна Гросу показала незвичайні трюки.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чарівна Аліна Гросу дивувала несподіваним чином.

Також портал "Українці" писав, що українська актриса Аліна Гроссу знатно розсмішила публіку.