Українська співачка Світлана Лобода, яка живе і будує кар'єру в Росії, провела травневі свята на Кіпрі в компанії свого коханого.

Про це повідомляє видання Страна.ua з посиланням на власні джерела. За інформацією видання, цивільним чоловіком співачки є український бізнесмен з Білорусі Артур Гранц, співвласник мережі магазинів duty-free BDF, журналу Forbes Україна, а також власник компанії BF Capital.

Світлана Лобода відпочиває на Кіпрі
Світлана Лобода відпочиває на Кіпрі

4 травня він відзначив 50-річчя. З цієї нагоди на острів прибули безліч друзів бізнесмена і співачки, в тому числі дизайнер Бічолла Тетрадзе, дочка Нателли Крапівіної Софія, модель і дружина екс-нардепа Владислава Костянтинівського Юліана Дементьєва, а також артист Олександр Ревва.

Світлана Лобода відпочиває на Кіпрі
Світлана Лобода відпочиває на Кіпрі

Також видання повідомило, що святкування повинні були відвідати українські політики Петро Порошенко і Арсеній Яценюк. Гранц спростував цю інформацію в коментарі країні:

"Я день народження відзначаю сьогодні, 5 травня. У мене ювілей. А названі вами персонажі не були у мене ні вчора, ні позавчора, ні сьогодні їх не буде на святкуванні. Я Порошенка і Яценюка не бачив 6 років, не спілкуюся з ними, навіть їх номерів телефонів У мене немає. Цих людей немає і в готелі, де я зупинився. Хтось із них може відпочивати на Кіпрі, але точно не в цьому готелі. Я буду відзначати День народження сьогодні без всіх вищеназваних осіб. до мене прилетіли мої близькі друзі з різних країн. У тому числі артист Олександр Ревва. Він не виступає, він просто приїхав привітати мене".