Ведуча російського "Першого каналу" поділилася своєю думкою про те, як схуднути.

Ведуча шоу про здоров'я на "Першому каналі" Олена Малишева викликала гнів користувачів мережі. Раніше багато хто вже критикував шоу Малишевої за те, що воно дебілізує населення а сама ведуча стала сміховинним мемом, який підкреслює безглуздість і комічність ситуації.

Цього разу ведуча підпала під шквал критики через свій коментар у відповідь на питання пенсіонерки про те, як вона може почати правильно харчуватися при невеликому розмірі пенсії.

Російська телеведуча Олена Малишева
Російська телеведуча Олена Малишева

Так, у своєму пості Малишева розповіла про правильне харчування і власний курс по схудненню.

Одна з підписниць написала, що через низькі пенсії людям похилого віку в Росії практично неможливо дотримуватися збалансованого харчування і купити набори Олени Малишевої для схуднення.

На це телеведуча написала, що росіяни набирають вагу через те, що їдять калорійну їжу, а для підтвердження своїх слів Олена Малишева закликала згадати про жителів блокадного Ленінграду.

коментар Олени Малишевої в Instagram
коментар Олени Малишевої в Instagram

"Перестаньте виправдовувати себе пенсіями! Щоб мати зайву вагу, потрібно багато і дуже калорійно їсти! У блокадному Ленінграді повних не було! Не шкодуйте себе!" - написала вона.

Коментар Малишевої привів до шквалу критики на її адресу, і незабаром вона видалила свій коментар.

Багато користувачів радили Малишевій самій почати харчуватися на пенсію в 8-9 тисяч рублів.

Юзери дорікали їй у відсутності совісті і відзначали, що телеведуча не має ніякого морального права "судити і пліткувати" про жителів блокадного Ленінграду.

"Ця Масяня в окулярах, за сумісництвом доларовий мільйонер і мати громадян США навряд чи зможе зрозуміти чому пенсіонер з пенсією 150$ і квартплатою в 50-70$ не може собі щось дозволити. Вона просто фізично не здатна це зрозуміти. Ви вже вибачте її", - обурюється користувач з ніком dddd.

"632 253 людини померло від голоду в блокадному Ленінграді. Це рекомендує Малишева громадянам РФ?" – дивується Макар Нагульнов.

"Доширак зі скріпами?", - сумно іронізує Nuclear Assault.

"Знижує навантаження на Пенсійний фонд", - припустив логіку теледоктора Падла Ескобар.

"Ось треба реквізувати за такі слова її маєток під Нью-Йорком, зароблений на гроші від пропаганди, повернути державі, а сама Нехай живе на МРОТ", – пропонує User #8565708.

"А мертві взагалі не хворіють", – резюмує ioan ioanov.