Талановитий український ведучий, голос якого відомий всій країні, колишній головний герой шоу "Холостяк", люблячий чоловік Микита Добринін поділився ефектним постом. Він розповів про стосунки і показав знімок, на якому постав у напівголому вигляді з Дашею Квітковою.

Відповідну фотографію Микита Добринін розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Український радіо - і телеведучий вирішив присвятити свою публікацію відносинам. Він зробив фотографію, на якій залишився в одних рушниках зі своєю дружиною Дашею квітковою.

Фото Микити Добриніна і Даші Квіткової
Фото Микити Добриніна і Даші Квіткової

"Відносини це кайф і велика робота. Спостерігаючи за іншими парами і нашими особистими відносинами, я зрозумів, що багато ведуться на міф, що нібито, щоб бути по-справжньому щасливими, ви повинні думати однаково і бути на одній хвилі. Якщо у вас розхожі точки зору або абсолютно різний тип мислення, це ще не означає, що ваші відносини не можуть бути щасливими. Але якщо ви не вмієте домовлятися і відкрито все викладати, це вже може привести до проблем в майбутньому. Коли у вас в парі виникають протиріччя, які з часом виходять з-під контролю, просто необхідно знайти в собі сили сісти за стіл і спокійно обговорити все, через що переживаєте. Ще краще, якщо ви разом навчитеся приймати ваші відмінності, а не ображатися на них. Просто у кожного свої особливості🙌 🏽", - підписав свій пост Микита Добринін.

Люди миттєво відреагували на нову публікацію ведучого і відразу ж почали залишати коментарі.

"Це мода зараз така себе напівголими виставляти🧐", " Скоро процес покажуть напевно..це шичне і нікому не потрібне.Сором", - відреагували на пост Микити його фоловери.

Коментарі на пост Микити Добриніна в Instagram
Коментарі на пост Микити Добриніна в Instagram

Коментарі на пост Микити Добриніна в Instagram
Коментарі на пост Микити Добриніна в Instagram

Нагадаємо, що український ведучий Микита Добринін показав ефективний засіб для волосся.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний радіоведучий Микита Добринін показав ніжне фото з Дашею квітковою.

Також портал "Українці" писав, що відомий ведучий Микита Добринін записав важливе відеозвернення для фанатів.