Професійна українська танцівниця Олена Шоптенко поділилася постом у соціальній мережі. Вона звернулася до жіночої аудиторії.

Відповідний пост Олена Шоптенко оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Я взагалі не розумію як можна жити без консилера! У моїй косметичці - це абсолютно незамінна річ, яка вже давно за ступенем важливості витіснила помаду або туш, наприклад ☺ ️ ніщо так не виручає і не освіжає обличчя, на мій погляд! У повсякденному житті, я найчастіше просто наношу консилер True Match від @lorealparis під очі і навіть на ніс, щоб рівномірно висвітлити Т-зону. Він легкий, добре вбирається і не сушить шкіру. Потім трохи підкреслюю брови, трохи корекції і все. Іноді і без туші обходжуся ☺️", - підписала публікацію українська танцівниця.

Крім цього, Олена поділилася інформацією про те, без чого вона не зможе прожити.

"Здається, якщо мене запитають, Що б я взяла з собою на безлюдний острів, я відповім: "Консилер "про всяк випадок"!"😅 А ви за що, за консилер або туш, наприклад, якби встав вибір? 😁 #sponsored @lorealparis #truematchloreal #lorelalparis #lorelalparismakeup", - звернулася до публіки зірка.

Олена Шоптенко
Олена Шоптенко

Фанати не змусили себе чекати і почали коментувати пост знаменитості.

"Що робити з тими, хто краде ваш контент з друкарськими помилками, притому що це школа?? 🤕 😂 ", "Ось у кожного своє! Консилер вирішує, але я б ще взяла багатофункціональний стік персикового відтінку, щоб відразу і рум'яна і тіні і губки", - залишили відгуки юзери соцмережі.

Коментарі на пост Олени Шоптенко в Instagram
Коментарі на пост Олени Шоптенко в Instagram

Нагадаємо, що професійна танцівниця Олена Шоптенко розповіла неприємну історію з життя.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чарівна Олена Шоптенко розповіла про відповідальність.

Також портал "Українці" писав, що Олена Шоптенко дала потаємне інтерв'ю.