Популярна українська дівчина, яка вже тривалий час перебуває в серйозних стосунки з народним артистом Віктором Павликом Катя Репяхова поділилася публікацією в соціальній мережі. Вона постала перед публікою в щоденному вигляді на відпочинку в Одесі.

Відповідну публікацію Катя Репяхова розмістила в своєму акаунті в Instagram.

Фото Каті Репяхової
Фото Каті Репяхової

Всім українцям відомо, що Катя вже давно зіграла весілля з Віктором Павликом. Дівчина перебувати в положенні вже більше 36-ти тижнів. На честь цієї події вона зробила пост в Instagram.

"Ідеальний вікенд з чоловіком Ц цінуємо кожен момент проведений разом і в спокої😅 як буде далі не відомо)) #36недель #36недельбеременности", - підписала фотографії молода дружина українського артиста.

Багатотисячна публіка, підписана на сторінку популярної дівчини, зростає з кожним днем. На даний момент, на неї підписано майже 70 тисяч осіб. Користувачі соціальної мережі не обділяють увагою Катю, залишаючи чимало відгуків під кожним постом.

"Далі буде прекрасне життя 😘 😘 😘 щаслива сім'я і багато приємних клопотів з дитинкою😍 😍 😍 😍", "а далі буде ще краще, але без спокою 😂", "красуня", "так,Все Буде Добре🔥❤️", "скажіть будь ласка де з Одесі і яка ціна оренди чи це готель ?", "Я як мама двох, скажу, що життя тільки починається... з появою діток 🙌 все інше, але щасливе! ❤ ️", - залишають коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Каті Репяхової в Instagram
Коментарі на пост Каті Репяхової в Instagram

Коментарі на пост Каті Репяхової в Instagram
Коментарі на пост Каті Репяхової в Instagram

Нагадаємо, що закохана пара Віктора Павлика і Каті Репяхової викликала обурення українців.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Дружина Віктора Павлика заговорила про незалежність.

Також портал "Українці" писав, що Катя Репяхова похвалилася великим животом.