Жінка згадує, як пукала так погано, що відвідувача спортзалу вирвало, і вся будівля була евакуйована.

Про це пише Daily Star.

Максим вважала, що її пияцтво і опівнічний шашлик були факторами, через які вона пахла гірше звичайного. Смерділо так погано, що персонал спортзалу порахував, що це проблема в каналізації, і були змушені закрити заклад.

Жінка розповіла про той принизливий момент, коли вона дозволила випускати гази настільки неприємні під час уроку спінінга, що персоналу довелося евакуювати весь Тренажерний зал. Максим поділилася своєю незручною історією, яка сталася вісім років тому, у своєму акаунті tiktok @maximevdd і сторінці в Instagram @maximevdd.

@maximevdd

Tell me your greatest fart stories. Can you beat that? #fyp #gym #gymproblems #fart #spinclass #hangover #embarrassing #ohno #fartsfordays #drunk

♬ Oh No - Kreepa

Вона сказала своїм 158 000 фолловерам: "Оодного разу я пішла на спін-клас після ночі, повної алкоголю і шашлику о 4 годині ранку. І я пукнула так погано, пахло так жахливо, що дівчинку вирвало. Їм довелося евакуювати весь спортзал, тому що вони думали, що у них проблеми зі стічними водами".

У той час вона нічого не говорила і роками приховувала це.

"Я була занадто збентежена... Так що вісім років по тому я розповідаю вам, хлопці", – додала вона.

Це було настільки огидно, що Максим описав це так, ніби її "органи гниють". Її історія зібрала понад 235 000 лайків і тисячі коментарів, і жінки поділилися своїм власним досвідом.

"Я так погано пукнула в класі, що всіх змусили перевіряти своє взуття на собаче лайно. Я так сміялася, що мені довелося піти", – написала одна.

Дівчина пукнула в спортзалі
Дівчина пукнула в спортзалі

"Одного разу я спробувала так випустити гази і зрозуміла, що вони дуже довгі, почала рахувати і змогла дорахувати до 23. Я так само пишаюся, як мені соромно", - написала інша.

Третя жінка сказала, що пукнула в школі, коли була в третьому класі, і в кінцевому підсумку звинуватила в цьому групу хлопчиків, які якраз змагалися, хто зможе зробити це гірше.

Максим також запитали, як їй вдалося зберегти це в секреті, коли вона побачила, що ситуація виходить з-під контролю.

Вона відповіла: "Я була набагато молодшою і все ще перебувала у фазі мого життя, коли" дівчата не пукають. Якби це сталося зараз, я б так сильно розсміялася, що, ймовірно, наклала б в штани б себе".