Філіп Оклі та Олівія Йіп перейняли старий склад фруктів і овочів як майстерню в Східному Суссексі для своїх робіт з дизайну освітлення та моди, але незабаром помітили, що він кишить павуками.

За п'ять років володіння майном ховаються павуки тричі встромили свої отруйні ікла в пару – останнього разу минулого місяця вкусив 58-річного Філіпа за середній палець, змусивши його плакати від болю.

павук-ложна вдова
павук-ложна вдова

38-річна Олівія отримала виразкові укуси на нозі і талії, які вимагали щоденної зміни пов'язки в лікарні в 2018 і 2019 роках, і на одужання пішли місяці.

Філіп дезінфікує власність щороку протягом останніх трьох років, щоб захистити себе від подальших укусів.

укус павука-ложної вдови
укус павука-ложної вдови

Але на цей раз схвильовані павукоподібні звернули свою увагу на нього, і хоча він намагався відмахнутися від цієї проблеми, як від скалки. Філіп незабаром зрозумів, що став жертвою укусу павука помилкової вдови, коли його палець надувся і почав болісно пульсувати. Після двох поїздок до відділення невідкладної допомоги Conquest Hospital для прийому антибіотиків і знеболюючих, він був направлений в лікарню королеви Вікторії в Іст-Грінстеді, де йому зробили дві операції з видалення інфікованої тканини.

укус павука-ложної вдови
укус павука-ложної вдови

Зараз, одужуючи вдома після тижневого перебування, зухвалий Філіп сказав, що його не "налякають" павуки, і пообіцяв продовжити роботу.

Філіп сказав: "У нас є старий склад фруктів і овочів, який ми використовуємо для роботи, і, можливо, в ньому є павуки-ложні вдови, які прийшли з бананами – ймовірно, тому у нас багато павуків в будівлі. Ми обкурювали його три рази, але здається, що вони все ще тут. У моєї дружини було два виразкових укусу, один на нозі, а інший на талії, на лікування яких пішло кілька місяців. Вона ходила в лікарню, щоб накласти перев'язки кожен день протягом місяця. Вони починаються непомітно. Я не знаю, коли мене вкусили, тому що ти не знаєш, що вони тебе вкусили. Це було схоже на скалку, трохи болючу на дотик, але нічого серйозного, потім вона запалилася і опухла. Коли це почалося у мене на пальці, я подумав: "Боже мій, У мене проблеми з цим. Мені довелося піти до відділення невідкладної допомоги близько півночі в неділю з болісним болем, я думаю, що пухлина була настільки сильною, що у мене вивихнуть суглоб. Я плакав від болю, мені дали морфін і сказали, що мені потрібно лягти в спеціалізовану лікарню. Все це було досить дивно, тому що спочатку я думав, що я піду в лікарню і повернуся додому через годину. Вони мене не злякали".

Філіп Оклі
Філіп Оклі

Філіп вважає, що його вкусили 19 квітня, але тільки через п'ять днів він пішов у відділення невідкладної допомоги, не витримавши болю в червоному пальці.

На наступний день Філіп сказав, що біль була настільки болісною, що здавалося, ніби його палець вивихнуть, і він повернувся до відділення невідкладної допомоги, де йому дали морфін. Потім його перевели в спеціалізовану лікарню для подальшого лікування.

укус павука-ложної вдови
укус павука-ложної вдови

Філіп сказав: "Мій палець раптово так розпух, що здавалося, що він не може стати більше. Мій палець був удвічі більшим за звичайний, він пульсував, і мені здавалося, що мій палець вивихнуть через пухлину. У суботу я не міг піти до свого терапевта, тому я пішов у відділення невідкладної допомоги, де мені прописали антибіотики, а потім біль ставала все гірше і гірше, тому я повернувся в лікарню опівночі в неділю. Я плакав від болю, мені дали дві порції морфіну, а потім о 3 годині ночі сказали, що мені потрібно лягти в іншу лікарню. Я провів тиждень у лікарні, і це було просто найпрекрасніше перебування. Я дійсно відчуваю, що я там був відпустку, тому що я лежав там, і за мною доглядали милі люди, і було досить цікаво спостерігати, як приходять інші пацієнти, це було абсолютно чарівно.

укус павука-ложної вдови
укус павука-ложної вдови

Зараз Філіп займається 30 хвилин фізіотерапевта в день, щоб відновити рух і хватку в правій руці, і він сподівається повернутися на роботу на наступному тижні.

Після зустрічі з ікластим лиходієм Філіп сказав, що він буде частіше носити рукавички в майстерні, але настійно закликає будь-кого, кого вкусила тварина, негайно звернутися за медичною допомогою.

Олівія Йіп
Олівія Йіп

Філіп сказав: "Я б порадив будь-кому зайти на сайт NHS, щоб знайти свої симптоми і перевірити їх. Я безумовно буду носити рукавички набагато більше в майбутньому і пораджу іншим теж, особливо якщо ви працюєте в саду або перевозите дрова".