Шанувальники артиста були незадоволені його виступом, на якому він поводився неадекватно і забував про свій запис.

Відомий 55-річний співак Валерій Меладзе днями виступив у ресторані в Росії зі своїми найулюбленішими хітами. Однак фанати залишилися незадоволені кумиром, який навіть перед нечисленною публікою в камерній обстановці не зміг заспівати наживо.

У "Інстаграмі" з'явився запис цього концерту, на якому запухлий Меладзе не потрапляє у власну фонограму, махає мікрофоном і дуркує на сцені.

Валерий Меладзе
Валерий Меладзе

"Це ***. Я так чекав, так чекав... Точно не упоротого і глухуватого артиста під фанеру, який свої ноти навіть не чує. Розвінчання і викриття. Зараз я розумію, чому він не виступає...", – зазначив один шанувальник Меладзе.

Це ситуація виглядає ще більш комічно в світлі тієї думки, яку співак висловив недавно, беручи участь в шоу "Я бачу твій голос".

У ньому члени журі повинні вирішити по виду конкурсанта, чи володіє він прекрасним вокалом або ж ні. Меладзе заявив, що зараз багато артистів більше концентруються на зовнішності і поведінці на сцені, ніж на своєму музичному таланті.

Фото Валерія Меладзе
Фото Валерія Меладзе

"Люди вміють себе піднести, а ось зі співом не дуже складається. На кожному концерті до мене просяться на сцену люди, щоб заспівати дуетом. Як правило, половина з них абсолютно не вміє співати. І мені, до речі, набагато більше подобаються виступи людей, які взагалі не потрапляють в ноти, але роблять це самозабутньо, ніж ті, які потрапляють 50 на 50", – зазначив Валерій Меладзе.