У мережі з'явилася фотографія, на якій Андрій Данилко, більш відомий під псевдонімом Вєрка Сердючка, зображений на одному з кладовищ. Шанувальники обговорюють чутки про те, що артист важко хворий.

Ще кілька років тому актор Андрій Данилко — особливо його альтер-его, енергійна провідниця Вєрка Сердючка, — був одним з найпопулярніших і затребуваних артистів в шоу-бізнесі. Данилко (як в образі Сердючки, так і поза ним) вважався бажаним гостем і в різних телевізійних шоу, і на концертах.

Однак з тих пір багато чого змінилося. Андрій Данилко перестав виступати, а в якийсь момент і зовсім пішов у тінь. Навіть найвідданіші шанувальники не знали, куди пропав їх кумир. А тут ще поповзли чутки про те, що нібито у Андрія Данилка важка хвороба.

Варто відзначити, що в одному зі своїх рідкісних інтерв'ю артист зізнався, що дійсно відчуває проблеми зі здоров'ям. Втім, говорити, чим конкретно хворий, актор категорично відмовився.

А тепер на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі "Instagram" Станіслав Садальський опублікував фотографію, на якій зображений Андрій Данилко на кладовищі у Львові.

"Андрій Данилко приїжджаючи до Львова перед концертом – обов'язково відвідує ТРИ могили... Романа Віктюка, якого, згідно із заповітом, поховали у Львові. До його могили вже протоптана стежка, Івана Франка та композитора Володимира Івасюка, який написав "Червону руту" для Софії Ротару", — компетентно повідомив Станіслав Садальський (збережено стиль автора. — ред.).

Численні підписники жваво відреагували на свіжу публікацію актора, який тепер є не менш популярним блогером. Особливо спостережливі шанувальники відзначили в коментарях, що Андрій Данилко лисий. Нібито видно, що з-під кепки, яка вже стала його візитною карткою, видніється тонка лінія росту волосся темного кольору, а самого волосся там нібито немає.