12-річний син української співачки Тіни Кароль Веніамін записав коротке відео на підтримку своєї мами. Ролик оприлюднив фан-клуб 36-річної виконавиці в Instagram.

Тіна Кароль
Тіна Кароль

"Я дуже пишаюся мамою. Я бачив зараз мою маму на репетиції, це просто... Я обов'язково піду на Atlas Weekend, тому що хочу підтримати маму. І ти не можеш це пропустити! Це буде огроменно!" - анонсував найближчий виступ мами Веніамін.

Підписники засипали хлопчика компліментами, зазначивши, що він помітно подорослішав.

"Який дорослий... Чоловік...", "Як це круто, коли діти підтримують і бачать працю батьків", "Ось це хлопець молодець, вклала мама в нього душу, а він для мами немов той вінець", – залишили коментарі користувачі соцмережі.

Нагадаємо, Тіна Кароль стала хедлайнером першого дня і, як обіцяла, влаштувала ефектне шоу. Були і яскраві костюми, і спецефекти, і доповнена реальність, і мотоцикл, і водоспад, спадаючий у вигляді силуету співачки. Напхали стільки всього в номери, що навіть занадто.

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Також на сцену притягли пітона. Бідна тварина виривалася, та й самій Кароль було з ним некомфортно. У концепцію номера "Ніжно" він ну ніяк не вписувався. Відчуття, що головна мета всього, що відбувається на сцені - випендритися.

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Причому більше не перед глядачами, а перед колегами. Але високу планку Кароль не задала, тому що це зробили до неї. У 2017 Лобода в Палаці спорту і в 2019 Монатік на Олімпійському. А від Тіни хотілося менше пафосу і більше музики - зазначили журналісти.